Neler Yeni

çok önemli bi iş için yardım lazım intikam olayı

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
beyler bayanlar selamlar şimdi benim bi derdim var tam olarak dert değil aslında bi intikam olayı.
şuan bi iş yerinde çalışıyorum geçenlerde çok fena bi hastalık geçirdim iş yerinde 15 20dk uyudum gelen telefonlarra bakamadım benim iş çıkışımı vereklerini söylediler.
işten çıkıcam zaten sevmmiyodum ama çıkmadan önce bunların sistemlerini uzaktan kapatabileceğim bunlarla uğraşabileceğim bi şeye ihtiyacım var yardım lazım nasıl yapılır bu iş bilgisayara erişimim şuan için var her şeyi kurabilirim

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağlıklı bir mentalin yok kanka haberin olsun
knk valla normal bi yaklaşımları olsa tamam eyw ama bir görsen dedikleri lafları sanki para çaldım hak yedim arkamdan iş çeviriyolar her şey yazdığım kadar değil
fazlasını bile hak ediolar
adam gibi deselerdi biz rahatsızız bu durumdan iş çıkışını verice diye tamam ama yüzüme gülüyolar arkamdan iş çıkışı veriyolar ayıp yani

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Eymen
beyler bayanlar selamlar şimdi benim bi derdim var tam olarak dert değil aslında bi intikam olayı.
şuan bi iş yerinde çalışıyorum geçenlerde çok fena bi hastalık geçirdim iş yerinde 15 20dk uyudum gelen telefonlarra bakamadım benim iş çıkışımı vereklerini söylediler.
işten çıkıcam zaten sevmmiyodum ama çıkmadan önce bunların sistemlerini uzaktan kapatabileceğim bunlarla uğraşabileceğim bi şeye ihtiyacım var yardım lazım nasıl yapılır bu iş bilgisayara erişimim şuan için var her şeyi kurabilirim
meraktan soruyorum sana ne vaad edebileceğimizi düşünüyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Genç desem
knk valla normal bi yaklaşımları olsa tamam eyw ama bir görsen dedikleri lafları sanki para çaldım hak yedim arkamdan iş çeviriyolar her şey yazdığım kadar değil
fazlasını bile hak ediolar
Git şikayetçi ol o zaman

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Eymen
Git şikayetçi ol o zaman
şikayet etme gibi bir hakkı yokki ....
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi yazılım bi program arada sırada işlerini aksatmamı sağlayacak bi araç
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum şu ülkede kimi kime şikayet edicem, herkes kendi hakkını kendi öcünü kendi arıyo artık kimsenin senin haklarını savunduğu yok
burdan bir kişinin bile verebileceğini düşümüyorum

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
şikayet etme gibi bir hakkı yokki ....
knk o olay olduğunda ben izinliydim başka kimse yokmuş benden rica ettiler dedim hastayım bakın kötüyüm diye sorun olmaz sakin olur yormazsın kendini dediler 15dk içim geçmiş olaya bak
sonuna kadar hak ediyorlar ben hak yiyen insanlarla uğraşan biri değilim asla olmadım ama bu ilk kez oluyo en ufak bi kötü hareketim olmadı her işlerini hallettim ayıp yani, bununda bi karşılı olmalı kendini benim yerime koy.

Makinecii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umutcan Güngür
Kral seni anlıyorum. Çok daha kötülerini yaşadım ve eminim ki çoğu kişi özel sektörde bu tarz şeyler yaşıyor. Bu tarz bir şey yapmak seni suçlu yapar ve ceza alması gereken sen olursun. Bu durumda da intikam alacağım diye onların eline koz vermiş olursun. İş hayatı bu kadar önemli bir şey değil. Oradaki insanlar ile sadece iş için görüş gerisini boş ver. Aileni, sevdiğini ve varsa güvendiğin bir kaç arkadaşını sev ve onlardan sevgi bekle. Ağzında kuş bile tutsan iş yeri arkadaşın senin kötülüğünü isteyecektir. İşini yap ve geç. Çıkarıldıysan da boş ver. Bırak kendi aşağılık hayatlarında kendilerini içten içe yesinler. Eğer sana karşı bir şiddet veya taciz işlenmediyse boş ver. Böyle bir durum var ise de gerekli mercilere şikayetlerini yap ve davanın arkasında dur. Pisliğe taş atma üzerine sıçrar.

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
Kral seni anlıyorum. Çok daha kötülerini yaşadım ve eminim ki çoğu kişi özel sektörde bu tarz şeyler yaşıyor. Bu tarz bir şey yapmak seni suçlu yapar ve ceza alması gereken sen olursun. Bu durumda da intikam alacağım diye onların eline koz vermiş olursun. İş hayatı bu kadar önemli bir şey değil. Oradaki insanlar ile sadece iş için görüş gerisini boş ver. Aileni, sevdiğini ve varsa güvendiğin bir kaç arkadaşını sev ve onlardan sevgi bekle. Ağzında kuş bile tutsan iş yeri arkadaşın senin kötülüğünü isteyecektir. İşini yap ve geç. Çıkarıldıysan da boş ver. Bırak kendi aşağılık hayatlarında kendilerini içten içe yesinler. Eğer sana karşı bir şiddet veya taciz işlenmediyse boş ver. Böyle bir durum var ise de gerekli mercilere şikayetlerini yap ve davanın arkasında dur. Pisliğe taş atma üzerine sıçrar.
teşekkür ederim dostum yorumun için

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kardeşim ne içtin ben de aynısından istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,753
Üyeler