Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Colorful 4070 16.250 TL !!!!!

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
ya kes boşu, bir şey biliyorum tribine girip ne kadar teknik kelime varsa sıralamış bir bitmediniz. Bu kartın nasıl bir soğutması var sen biliyor musun? harbi çekilecek insan değilsiniz.
Araştırdım bulamadım iyi bir soğutması olmaması muhtemel. İnceleme yaparsan devresini vs gösterirsen ben cevap veririm :) 3000 rpm değerinde açık sistem bir test videosu var youtube da başka da bir video yok. Tahminim Galax, gainward ile aynı dandik soğutmaya sahip olması yönünde.

1700490296520.png

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Araştırdım bulamadım iyi bir soğutması olmaması muhtemel. İnceleme yaparsan devresini vs gösterirsen ben cevap veririm :) 3000 rpm değerinde açık sistem bir test videosu var youtube da başka da bir video yok. Tahminim Galax, gainward ile aynı dandik soğutmaya sahip olması yönünde.

Alıntıyı görüntüle
Kendine iyi bak genç adam RTX 4080'lisi ;) biz tahminlerle değil gerçeklerle iş yapıyoruz. :kekw:

Screenshot 2023-11-20 173104.png

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Kendine iyi bak genç adam RTX 4080'lisi ;) biz tahminlerle değil gerçeklerle iş yapıyoruz. :kekw:

Alıntıyı görüntüle
igame modeli 4080 değil ki incehesaptaki :) Elektrik mühendisiyim bu arada. Ayrıca oda sıcaklığınız kaç? Hotspot memory temp kaç? Kaç faz ekran kartı :) PCB görüntüsünü vs paylaşın ben bildiğim kadarıyla yorum yaparım.

İşinize saygım var ama kronik sorunlu msi ventus 4070 i de önermiştiniz. Kartların aynı modelinin ilk üretim serilerinde bile problem olurken aynı markanın farklı modelleri arasında kıyaslamayı doğru kabul etmek tuhaf geldi.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
igame modeli 4080 değil ki incehesaptaki :) Elektrik mühendisiyim bu arada. Ayrıca oda sıcaklığınız kaç? Hotspot memory temp kaç? Kaç faz ekran kartı :) PCB görüntüsünü vs paylaşın ben bildiğim kadarıyla yorum yaparım.

İşinize saygım var ama kronik sorunlu msi ventus 4070 i de önermiştiniz. Kartların aynı modelinin ilk üretim serilerinde bile problem olurken aynı markanın farklı modelleri arasında kıyaslamayı doğru kabul etmek tuhaf geldi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

1700491283517.png

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Baktım ona. Fan kaç rpm de dönüyor dikkat ettin mi? Fanlar 3000rpm de dönüyor :) FE modeli bile 55 derece gözüküyor onun incelemesinde. O yüzden dişe dokunur inceleme yok demiştim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Boşsun :peepokalp: Sen şimdi FE versiyonun "REFERANS" Nvidia modeli falan da zannedersin :D FE referans değil Custom Nvidia modelleridir piyasadaki bir çok ekran kartından daha serin çalışır. Referans olan blower modellerdir

dsds.jpg

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom