Neler Yeni

COLORFUL İGAME RTX 4070 SUPER İNDİRİM - 24499 TL

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,254
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Knk kart geldi kurdum. 1080p monitörde dolayı tam performansını alamıyorum sıkıntı değil. Ama coil whone var tek dezavantajı diyebilirim.
KArdeşim CW işi coğu kartta gördüm rog gaming x palit pny de en düşük seviyede rastladım CW artık normalleştirdiler çok uğraştım ama CW siz ROG bulamadım mesela gigabyte en az diyorlar ama hiç denemedim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,254
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
KArdeşim CW işi coğu kartta gördüm rog gaming x palit pny de en düşük seviyede rastladım CW artık normalleştirdiler çok uğraştım ama CW siz ROG bulamadım mesela gigabyte en az diyorlar ama hiç denemedim
Birkaç gün deneyimleniyim daha kart bugün geldi.Neyse eğer aşırı olursa belki garantiye yollarım.Ama deneyimlemem lazım.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Birkaç gün deneyimleniyim daha kart bugün geldi.Neyse eğer aşırı olursa belki garantiye yollarım.Ama deneyimlemem lazım.
Şöyle olabilir PNY ilk geldiğinde bi tık vardı sonradan zamanla min e indi kulağımı kart a dayayında duyuyorum artık onuda unutma zamanla düzelebiliyor. Tabi çok rahatsız ediyorsa iade direk beklenmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
Şöyle olabilir PNY ilk geldiğinde bi tık vardı sonradan zamanla min e indi kulağımı kart a dayayında duyuyorum artık onuda unutma zamanla düzeltebiliyorum.
Cam açık iken zaten aşırı duymadım. Oyundan oyuna göre değişiyor lakin soğutması baya iyi 55 56 derece

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Cam açık iken zaten aşırı duymadım. Oyundan oyuna göre değişiyor lakin soğutması baya iyi 55 56 derece
Evet soğutması konuşmaya gerek yok o modelin CW sorunu bir süre deneyip akışına bırakabilirsiniz veya direk CW sorunu felan belirtmeden iade tamamen kafa rahatlığınızla alakalı bir durum. Ben en çok knight online oynunda boş bir haritada aşırı yüksek fps veren yerlerde deniyordum çığlık atmıyorsa kafi diyordum :)

Top Bottom