Neler Yeni

Comnet aboneliğimi şikayetim üzerine iptal etti

Everlast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erdem
Comnet internetimi şikayetim üzerine iptal etti. nereye şikayet edebilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

BTK DA COMNET ÇIKMIYOR

Ekler

• resim_2024-05-13_170436656.png
    resim_2024-05-13_170436656.png
    40.1 KB · Hit: 97

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

BTK DA COMNET ÇIKMIYOR
Şikayet edilecek bir şey yok hakları vardır sözleşmelerine koymuşlardır. Ha Comnet zaten öyle garip bir firma. Benzer çok şikayet gördüm şaşırmam yani.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
873
İsim
Emre

BTK DA COMNET ÇIKMIYOR
Şikayet edenlerin veya Mh ile ters gidenlerin aboneliğini hiç bir şey demeden iptal ettiklerini bir çok yerde gördüm sizinki de öyle olmuş en azından kurtuldunuz diyelim düzgün internet sağlayıcısı seçin en azından uğraşmassınız bu tarz firmalarla.

Everlast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayet edenlerin veya Mh ile ters gidenlerin aboneliğini hiç bir şey demeden iptal ettiklerini bir çok yerde gördüm sizinki de öyle olmuş en azından kurtuldunuz diyelim düzgün internet sağlayıcısı seçin en azından uğraşmassınız bu tarz firmalarla.
sorun o değil zaten benim bunları bir yere şikayet etmem lazım ki bi şekilde ucu bunlara dokunsun içim rahat etmez yoksa

btk da nasıl çıkmıyor ilginç btk ya kayıtlı değil mi firma yoksa :kekw:
bende anlamadım adamları şikayet edemiyoruz :p

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Hakan AĞCA
1 yılım dolmak üzere comnetten memnunum. Neden şikayetçisiniz ve süreniz dolmadan internetinizi mi kestiler?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
ismail
Firmayı kapsamayan ama suçu firmaya yükleyerek şikayet şikayet şeklinde millet ağladığı için comnet de böyle bir politika izliyor. Sözleşmenizde vardır kendilerinin feshetme hakkı.

Everlast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 yılım dolmak üzere comnetten memnunum. Neden şikayetçisiniz ve süreniz dolmadan internetinizi mi kestiler?
turktelekom kaynaklı arızayı bildiriyorum yok efendim bölgenizdeki telekom müdürlüğüne gideceksiniz falan herhangi bir arıza durumunda hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor. şöyle söyliyim binada 2 adet comnet kullanılıyor biri bende aynı gün içinde iki internet aynı zaman da kesildi bunu comnet e bildirdim iç tesisatınız da sorun olabilir falan saçma sapan muhabbetlere giriyorlar. 6 aylık paket almıştım 3 4 gün önce bakalım ücret iade edilecek mi yani paramızla rezil oluyoruz öyle söyliyim

Firmayı kapsamayan ama suçu firmaya yükleyerek şikayet şikayet şeklinde millet ağladığı için comnet de böyle bir politika izliyor. Sözleşmenizde vardır kendilerinin feshetme hakkı.
ben suçu firmaya yüklemedim bu arada ne hakettiyse onu yazdım. müşteri temsilcisi dediğin yardımcı olacak Comnet kopyala yapıştır cevap yazıyor.

internet hızım aydan aya düşmeye başladı bu arada aynı binada amcam kullanıyor onların internetinde sorun yok. çünkü fazla kullanılmıyor.

ben bunları nereye şikayet edebilirim sorusuna cevap istiyorum ?

https://www.sikayetvar.com/comnet/comnet-telekom-altyapi-sorunu-kapaksiz-kutu-ve-ilgisiz-destek
bu şikayette hakaret ve aykırı bir şey var mı sence ?

Son düzenleme:

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Barış Okçu
aynı durumu az dah bende yaşıyordum. Firmayı kapsayan bir suçtu. Dsl kesilmesi yaşamıyordum ip sorunu yaşıyordum. Ve comnette bu aşırı fazla yaşanan bir durumdu ve müşteri hizmetleri gerçekten aşırı sıkıntılılar. Ben A diyorum onlar B diyor. Biraz emrivaki sert konuştuğumda beni hizmeti kapatmakla tehdit etmişlerdi. Onun bunun çocukları. Adresimde başka portum olmadığı için mecburen geri vites yaptım. Sonra değiştirdim bunları. Rezil firma.

Everlast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erdem
ulan güldürdün be :ROFLMAO:

aynı durumu az dah bende yaşıyordum. Firmayı kapsayan bir suçtu. Dsl kesilmesi yaşamıyordum ip sorunu yaşıyordum. Ve comnette bu aşırı fazla yaşanan bir durumdu ve müşteri hizmetleri gerçekten aşırı sıkıntılılar. Ben A diyorum onlar B diyor. Biraz emrivaki sert konuştuğumda beni hizmeti kapatmakla tehdit etmişlerdi. Onun bunun çocukları. Adresimde başka portum olmadığı için mecburen geri vites yaptım. Sonra değiştirdim bunları. Rezil firma.
yaşadğın sorun tam olarak neydi ?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
ismail
Kurtulmuşsunuz firmadan diyelim.Türk telekoma dönün sorun yaşayınca muhattap bulursunuz en azından.
ulan güldürdün be :ROFLMAO:

yaşadğın sorun tam olarak neydi ?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Bende 2.yılımdayım henüz bir problem yaşamdım, Allah yaşatmasın

Top Bottom