Neler Yeni

connectgame delux m800 pro alıcam güvenli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz
connectgame n11 shopu üzerinden delux m800 pro alıcam güvenilir midir cam skatezli fln mış yazınca hemen cevap verdi ( n11 üzerinden) tavsiyeniz varmıdır acaba yada bu fiyata alternetifler var mı

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
vladimiz putin
pro yerine ultra tercih edin bence. okuduğum yerlerde ultra daha iyiymiş ve fiyat farkı çok değilmiş

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,033
İsim
Hacı
Güvenilir.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Draq123
Pro alın
maz ultra al kesinlikle

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,033
İsim
Hacı
kanka ithalat depozitosu falan 2k ya geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

çoğu kişi baya kötü yorum yapmıştı
Ben kendi sitelerinden ürün aldım, stokta kalmadığı için parayı iade ettiler.
Daha sonra başka bir mouse u n11 üzerinden kupon. + Nays ile aldım kendi sitelerinde sattıkları fiyattan daha uyguna geldi. Aynı gün kargoladılar ve elime ulaştı.
Sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pro alın
maz ultra al kesinlikle
niye aralarında baya fiyat farkı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kendi sitelerinden ürün aldım, stokta kalmadığı için parayı iade ettiler.
Daha sonra başka bir mouse u n11 üzerinden kupon. + Nays ile aldım kendi sitelerinde sattıkları fiyattan daha uyguna geldi. Aynı gün kargoladılar ve elime ulaştı.
Sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
kanka zaten connectgame sitesinden alanlar baya kötü yorum yapmış cevap fln verilmemiş

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emre Altun
Uzak dur kardeşim kesinlike connectgameden ürün almayın. Eğer bozulursa muhattap bulamazsın. Garanti falan hikaye. Telefonları kapalı. Maillere cevap vermiyorlar. Su an tam bu magduriyetın ıcındeyim. Git 1000 lira fazla ver BASKA YERDEN AL

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
connectgame n11 shopu üzerinden delux m800 pro alıcam güvenilir midir cam skatezli fln mış yazınca hemen cevap verdi ( n11 üzerinden) tavsiyeniz varmıdır acaba yada bu fiyata alternetifler var mı
connectgame den 3 tane ürün aldım biri bozul 10 ay sonra hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz en son maille ulaştım ard arda yazınca döndüler fatura gelmedi ürünün yanında fatura istiyor garanti için arkadaşım al diyorum bu connectgame hesabım her şey gözüküyor ne zaman aldığım sipariş detayı yok fatura gelmedi diyorum yok gelmiştir diyor bu kadar boş bu kadar ilgisiiz böyle bir satıcı görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz
Uzak dur kardeşim kesinlike connectgameden ürün almayın. Eğer bozulursa muhattap bulamazsın. Garanti falan hikaye. Telefonları kapalı. Maillere cevap vermiyorlar. Su an tam bu magduriyetın ıcındeyim. Git 1000 lira fazla ver BASKA YERDEN AL
emmeoğlu baya arada kaldım sen kendi sitesinden mi aldın

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
ben lamzu serisinden kardeşimle beraber 3 tane aldım aynen öyle oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,017
Üyeler
157,872
Son üye
zeus01
Top Bottom