Neler Yeni

Connectgame güvenilir DARMOSHARK M3 alacağım

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Bütçe
1200
1200 TL bütçem var Darmoshark m3 alacağım fakat connectgame ile ilgili saçma sapan şeyler duyuyorum ve başka satan olmaması da garip. O yüzden alan var mı diye buraya sorayım dedim arkadaşlar ne yapmalıyım.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Trendyol üstünden almıştım imzada ki delux fareyi.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,962
İsim
İsim İSİMOĞLU
Connect Game'den ürün alınır da müşteri hizmetleri konusunda gerçekten berbatlar... Ama darmoshark m3 ben önermem malzeme kalitesi falan yerlerde zaten...

Mesaj otomatik birleştirildi:

Trendyol üstünden almıştım imzada ki delux fareyi.
İmzada delux fare yok ki?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Connect Game'den ürün alınır da müşteri hizmetleri konusunda gerçekten berbatlar... Ama darmoshark m3 ben önermem malzeme kalitesi falan yerlerde zaten...

İmzada delux fare yok ki?
Yazdım sanıyorum.

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Ben mouse almıştım 2 defa bir sorun yaşamadım.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Bilmiyorum hocam korkutuyor bayağı 1200TL çöp olduğunu düşünmek istemiyorum
Mouse dikkatimi çekmişti. Özellik olarak bu fiyatlara çok uygun kalite olarak ise lamzu pulsar veya v3 kalitesinde olması zor diye düşünüyorum. Beklentiyi fazla tutmamak gerek.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse dikkatimi çekmişti. Özellik olarak bu fiyatlara çok uygun kalite olarak ise lamzu pulsar veya v3 kalitesinde olması zor diye düşünüyorum. Beklentiyi fazla tutmamak gerek.
Satıcıdan korkuyorum ben hocam. Güvenilirliği hiç iyi değil sorunlu gelirse elimde patlayacak Modeli beğendim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert yıldırım
1200 TL bütçem var Darmoshark m3 alacağım fakat connectgame ile ilgili saçma sapan şeyler duyuyorum ve başka satan olmaması da garip. O yüzden alan var mı diye buraya sorayım dedim arkadaşlar ne yapmalıyım.
güvenilir sıkıntı yok.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Satıcıdan korkuyorum ben hocam. Güvenilirliği hiç iyi değil sorunlu gelirse elimde patlayacak Modeli beğendim.
Mouse’da sorun çıkarsa zaten garanti kapsamında değişim/iade yapılır hocam. Bunlar garantili ürünler.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Mouse’da sorun çıkarsa zaten garanti kapsamında değişim/iade yapılır hocam. Bunlar garantili ürünler.
Aynen farkındayım hocam bunun ama bunu bile yapmak için uğraştırıyorlarmış hatta iade almadı diyen vardı yani ondan dolayı yoksa garantili olduğunu biliyorum.

anlık alıcam galiba sinirlendim :D

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Aynen farkındayım hocam bunun ama bunu bile yapmak için uğraştırıyorlarmış hatta iade almadı diyen vardı yani ondan dolayı yoksa garantili olduğunu biliyorum.

anlık alıcam galiba sinirlendim :D
Hocam iade almadı da neden almadı ? Şimdi bizim milletimiz mouse’u açıp 2 gün kullanıyor hoşuna gitmiyor sonra satıcıya gönderiyor iade olmayınca oooo iade almadı asla bişey almayın diye heryere yazyor. Eğer bir mouse’da üretimden kaynaklı bir sorun varsa her türlü değişim/iade olur. Olmadı mı tüketici haklarına başvurur o ürünü her türlü verirsin.

Top Bottom