Neler Yeni

10+ Yıllık Arkadaşları Engelledim (BARIŞTIK)

Rulep

80+ Gold
Evet dediğiniz gibi, bugün bile sürekli yeni gelen arkadaşlara anlatalım mı , ne olucak tarzı sürekli beni darladılar acayip rahatsız oldum tepkimi de koydum. Bir daha yaparsanız konuşmam tarzı fakat tekrar yaptılar.
Ortamdan kalkıp gitmeniz en doğrusu ama engellemek bana bir tık saçma geliyor sosyal medyadan rahatsız edilmediğim sürece engellemem hatalarını anlayabilirler bu arada

Critaes

80+ Bronze
Ortamdan kalkıp gitmeniz en doğrusu ama engellemek bana bir tık saçma geliyor sosyal medyadan rahatsız edilmediğim sürece engellemem hatalarını anlayabilirler bu arada
Engellemem agresif gözükebilir, o konuda hala emin değilim fakat. Goygoyun döndüğü grup var bir tane herkesin olduğu. Daha öncede tartışmıştık ve çıktığım zaman direkt gruba alıyorlar, almayın dememe rağmen dinlemeden tekrar alıyorlar. Almamaları için engellemek zorunda hissettim anlık ve iş işten geçti.

Kara*

80+ Silver
Birazcık acele olmuş ama her ortamda seni sırf goygoyuna bozmak için de olsa sınırı olmalı ya. Engellemek yerine ciddiliğini gösterip son kez söyleyebilirsin biraz trip atmış gibi görünüyor ama bunlar dışında pek bir seçenek yok gibi.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Burak
Barisip bu konuyu onlarla konuşsan bile bir daha arkadaşlarla aynı şekilde samimi olamayabilirsin

marilyn

80+ Silver
Arkadaşlar sizden fikir almak için bu konuyu açtım haklı tepki mi verdim yoksa haksız mı diye sizlerin fikirlerini almak durumu değerlendirmem için bir çözüm olabilir şuan durumun siniriyle yaklaşık 4 arkadaşımı engelledim her yerden ve sinirli olmama rağmen gayet pişman olmadan ve kararlı verdim bu kararı. Olay ise şöyle geçmişte 2 yıl öncesinde falan bir olay yaşadım ve bu olay ile ilgili sürekli dalga geçiyorlar fakat olay onların anladığı tarzda bir olay da değil fakat amaç goygoy olsun diye fakat sinir olduğumu biliyorlar 2 yıldır. Neyse işte ben hep gülüyorum alttan alıyorum fakat bugün başka arkadaşlar da geldi fazla samimi olmadığımız bizim grup ta onlara anlatmaya çalışıyordu ben ise anlatmayın tarzı şeyler dedim fakat dinlemediler sürekli goygoy olsun diye konusunu açtılar bayağı bir canımı sıktılar. Çoluk çocuk gibi hareket yapmaya başladılar kaç yaşındaki adamlar bende sokarım dedim ayrıldım yanlarından ve engelledim hepsini. Arkadaşlığımız 10 yıldan fazladır var ve aile olsun arkadaşlık olsun güvenilir 4 kişilik bir kadroyduk harbi kemik ekiptik. Bu olaydan sonra benim sabır taştı 2 yıldır rahatsız olduğumu söylememe rağmen sürekli olur olmadık kişilerin yanında da açıyorlar bu konuyu bana da dank etti bu 4 kişiyi sildim attım artık gram pişmanlık da duymuyorum. İlk başta da bahsettiğim gibi siz olsanız ne yapardınız ? Haklı mıyım? Bu arada konu dalga geçilecek bir konu asla değil, benim için biraz üzücü olan bir dönemdi.

Ekstra olarak artık kemik sayılacak arkadaşım kalmadı ortada yalnız kaldım diyebilirim.
Doğru karar bende hayatimda eşşek şakasını abartan yapma demekten anlamayan birisini hayatımdan çıkardım yaninda bir kaç kişiyide yolladım üstümden yük kalkmış gibi hissediyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Abartmışlar. Her şey herkese de anlatılmaz. Doğru olanı yapmışsın. Rahatsızlıklarını, sınırlarını çizmeye en azından bir yerden başlamışsın. İnsanların seni ezmelerine izin verme.

Sana değer veriyorlarsa paşa paşa gelip özür dileyecekler.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Bana kalırsa doğru olanı yapmışsın dostum. Bu arada eninde sonunda geri barışırsınız diye düşünüyorum. Bende 11 yıllık arkadaşımla 9 ay küs kaldığımı hatırlıyorum. Kendilerini bir yerden sonra haksız bulacak olmaları kaçınılmaz.

Critaes

80+ Bronze
Konu Güncelleme: Engelledim demiştim her yerden, eve falan geldiler birkaç gündür ve olayın yaşandığı günden bugüne kadar konuşmadım. Bugün ise tekrar bayağı bir uğraş sarf edince o kadar yıllık arkadaşlık olunca bitmiyormuş onu öğrenmiş oldum. Evin önünde 2-3 saat beklemişler, ulaşamamışlarda evde yoktum.

Top Bottom