Neler Yeni

Connectgame güvenilir DARMOSHARK M3 alacağım

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Hocam iade almadı da neden almadı ? Şimdi bizim milletimiz mouse’u açıp 2 gün kullanıyor hoşuna gitmiyor sonra satıcıya gönderiyor iade olmayınca oooo iade almadı asla bişey almayın diye heryere yazyor. Eğer bir mouse’da üretimden kaynaklı bir sorun varsa her türlü değişim/iade olur. Olmadı mı tüketici haklarına başvurur o ürünü her türlü verirsin.
Alıyorum hocam 1 hafta içinde geri dönüş yapıcam konuya. :)

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Hadi hayırlı olsun. Sağ salim gelsin inşallah :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüşlerinide bildirirsin merak ediyorum çünkü o mouse u :)
Hocam bu arada hesap oluşturmadan sipariş vermişim bir sorun çıkar mı acaba?

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Orochi v2 ile arasındaki fark ne kadar? Özellik olarak. Orochi v2 alacaktım ancak bu daha iyiyse bunu alayım

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Bende öyle almıştım zamanında bir sorun olmaz. Mailine bilgi geliyor zaten.
Şu an gelmedi de gelir umarım ya kendi kendimi anlı kkrizlere sokuyorum :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orochi v2 ile arasındaki fark ne kadar? Özellik olarak. Orochi v2 alacaktım ancak bu daha iyiyse bunu alayım
Bilmiyorum ama bu daha iyi benim için onu biliyorum

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Sensör switch skatez olarak daha iyi hocam. Arkadaş aldı gelince görüşlerini yazacak bekleyecek zamanın varsa bekle derim.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Sensör switch skatez olarak daha iyi hocam. Arkadaş aldı gelince görüşlerini yazacak bekleyecek zamanın varsa bekle derim.
Aynen yazarım ben buraya sıkıntı yok yeter ki sağ salim gelsin de o

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
electric blue
Hocam iade almadı da neden almadı ? Şimdi bizim milletimiz mouse’u açıp 2 gün kullanıyor hoşuna gitmiyor sonra satıcıya gönderiyor iade olmayınca oooo iade almadı asla bişey almayın diye heryere yazyor. Eğer bir mouse’da üretimden kaynaklı bir sorun varsa her türlü değişim/iade olur. Olmadı mı tüketici haklarına başvurur o ürünü her türlü verirsin.
14 gün cayma hakkımız var zarar vermeden kullanıp iade edebiliriz. Connectgame ne olursa olsun jelatini açılmış ürünü geri almıyor.

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
14 gün cayma hakkımız var zarar vermeden kullanıp iade edebiliriz. Connectgame ne olursa olsun jelatini açılmış ürünü geri almıyor.
Her mağazanın kendi politikası var hocam maalesef bizim ülkemizde sizin dediğiniz işlemiyor. Keşke öyle olsa ama işte..

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Her mağazanın kendi politikası var hocam maalesef bizim ülkemizde sizin dediğiniz işlemiyor. Keşke öyle olsa ama işte..
Kaç gün sonra kargoya veriliyor acaba hesap oluşturmadigim için siparişi de takip edemedim SMS geldi referans no sadece bekliyorum hala 🥲
Sitede verilen tel no geçersiz bu arada

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Kaç gün sonra kargoya veriliyor acaba hesap oluşturmadigim için siparişi de takip edemedim SMS geldi referans no sadece bekliyorum hala 🥲
Sitede verilen tel no geçersiz bu arada
Mail gereksiz e postalara falan gelmiş olabilir.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Erdoğan Aktaş
1200 TL bütçem var Darmoshark m3 alacağım fakat connectgame ile ilgili saçma sapan şeyler duyuyorum ve başka satan olmaması da garip. O yüzden alan var mı diye buraya sorayım dedim arkadaşlar ne yapmalıyım.
Aga ben connectgame lamzu atlantis atlantis mini gpx v2 almıştım geliyorum orjinal ama garantilik bi durumum olmadi kargo oalrak da hizli ayni veriyorlar genelde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,728
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom