Neler Yeni

Corsair HS35 (426 TL) Rampage Drop Plus (390 TL) James Donkey 712 (309 TL) Hangisi Alınır?

BlaBla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra Bahçıvan
Yeterince inceledim ve corsair ile James Donkey kulaklıkları çoğu bakımdan hoşuma gitti. Araştırdığımda ise sıklıkla karşıma Rampage Drop Plus önerisi geldi. Estetik, ses, mikrofon, rahatlık her şeye önem veriyorum. Tek bir özellik odaklı yorum yapmazsanız sevinirim. Çokta farklar yok ise eğer aralarında, boş yere 100 TL civarı fazla masraf yapmak yerine James Donkey almayı düşünüyorum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz?

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
HS35 426 liraya alınacak kulaklık değil. Ben 290 liraya aldım memnunum.

BlaBla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra Bahçıvan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar nedeniyle birlikte yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Rampage drop plus o fiyat civarına alınabilecek en iyi kulaklık. Zaten kimse sorsan drop plus der. Gözün kapalı alabilirsin

BlaBla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra Bahçıvan
Drop Plus ses kalitesi ve mikrofon olarak çok daha iyi olur. Ses seviyesi de daha yüksek.
Dışarıya ses vermesi (mikrofondan karşıya gitmeyeceği takdirde) sorun değil. Drop plus tan çekiniyorum çünkü terlettiğini okumuştum. Doğru mu bu bilgi?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Dışarıya ses vermesi (mikrofondan karşıya gitmeyeceği takdirde) sorun değil. Drop plus tan çekiniyorum çünkü terlettiğini okumuştum. Doğru mu bu bilgi?
Bütün deri kulaklıklar az çok terletir, bu da ortalama olarak terletiyor aşırı bir terletme yok.

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
Yeterince inceledim ve corsair ile James Donkey kulaklıkları çoğu bakımdan hoşuma gitti. Araştırdığımda ise sıklıkla karşıma Rampage Drop Plus önerisi geldi. Estetik, ses, mikrofon, rahatlık her şeye önem veriyorum. Tek bir özellik odaklı yorum yapmazsanız sevinirim. Çokta farklar yok ise eğer aralarında, boş yere 100 TL civarı fazla masraf yapmak yerine James Donkey almayı düşünüyorum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz?
hocam gaming gecesi bekleyin bence corsairin 850 TL lik modeli bile 300 civarına düşmüştü geçen 1 hafta önce

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,876
Üyeler
141,768
Son üye
Lolita
Top Bottom