Neler Yeni

Corsair HS80, SS Arctis Prime, Asus Rog 2.4 Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Bütçe
2500
Corsair HS80, Steelseries Arctis Prime, Asus rog strix go kablosuz 2.4ghz
Hangisini önerirsiniz, yardımınızı bekliyorum nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Laptop kullanıcısıyım. Oyun film vs. için kullanacağım. Önceliğim ses kalitesi ve konfor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,016
İsim
Bilal Tepe
Hangisini önerirsiniz, yardımınızı bekliyorum nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Laptop kullanıcısıyım. Oyun film vs. için kullanacağım. Önceliğim ses kalitesi ve konfor.
Hs80 kullandım deneyimledim aşırı rahat ve kalitesi harbi çok iyi ya digerleri hakkında bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklık sanki senheiser kalitesinde sesi mükemmeldi bende g pro x 2.gen vardı ondan iyiydi
Bende corsair hs60 pro kullandım, sesinden memnundum ama çok rahatsız ediyordu, corsair hs80'in usb ile gelmesinin artısı ne oluyor ses kartı falanmı var yoksa uygulama içinmi ? hs60'da ses kartı vardı farkediyordu. Rog modelini yerden yere vurmuşlar bir kaç kullanıcı yorumuna baktımda beğenilmemiş gerçi bütçeye ne beklediğine bağlı birazda.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,016
İsim
Bilal Tepe
Bende corsair hs60 pro kullandım, sesinden memnundum ama çok rahatsız ediyordu, corsair hs80'in usb ile gelmesinin artısı ne oluyor ses kartı falanmı var yoksa uygulama içinmi ? hs60'da ses kartı vardı farkediyordu. Rog modelini yerden yere vurmuşlar bir kaç kullanıcı yorumuna baktımda beğenilmemiş gerçi bütçeye ne beklediğine bağlı birazda.
O sadece dongle hocam ses ksrti yok ama emin ol gerek te yok çok eski bir anakartin yoksa dehşet fark hissetmez sin

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Hs 80 rahat ve mikrofonu iyi. Ama sesi nasıl bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
974,520
Üyeler
154,071
Son üye