Neler Yeni

Çözüldü✓ Corsair iCUE H150i Elite LCD XT 360 mm SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih Kaan Karaman
Herkese hayırlı forumlar,
Amazon.com.tr den corsair icue h150i Elite XT 360mm sıvı sogutma aldım. Sıvı soğutmanın montajını yaptım. Sisteme start verdiğimde lcd ekranda resimde arızayı gösteriyor ve radyatör üstündeki fanlar rgb ler çalışıyor ama pump çalışmıyor 1 dakikada sıcaklık artıyor. Radyatör üzerinde ki sıvı hortumları ısınıyor lakin devir daim yapmıyor. Tüm bağlantıları tek tek gerek videolardan gerek içindeki kurulum kitabından olsun tekrar tekrar kontrol ettim. Ürünü iade etmeden önce konu hakkında bilgisi olanlardan yardım beklemekteyim.
Ekrandaki hata aşağıdaki gibidir.
lcd - pump error icon.png

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
Kaan
boruları hangi yöne taktınız resim atabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih Kaan Karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boruları hangi yöne taktınız resim atabilir misiniz
Borular kendi üstünde takılı geldi. Ben sadece radyatöre fan bağladım ve radyatörü pcye taktım. Commander core bağlantılarını yaptım.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
Kaan
Borular kendi üstünde takılı geldi. Ben sadece radyatöre fan bağladım ve radyatörü pcye taktım. Commander core bağlantılarını yaptım.
demek istediğim aşşağıda değil demi borular ayrıca kitapcıkta hata kodlarının nedeni yazar genelde

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
can
yani devirdaim motoru çalışmıyor, anakart üzerinde doğru yere taktıysanız eğer 2 sonuca varabiliriz anakartın aio soketi bozuk yada aionun devirdaim motoru

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih Kaan Karaman
demek istediğim aşşağıda değil demi borular ayrıca kitapcıkta hata kodlarının nedeni yazar genelde
Evet bağlantılar doğru ona eminim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani devirdaim motoru çalışmıyor, anakart üzerinde doğru yere taktıysanız eğer 2 sonuca varabiliriz anakartın aio soketi bozuk yada aionun devirdaim motoru
anakart üzerinde biosu görme imkanım oldu herşeyi normaldi sadece sıvı soğutucu gözükmüyor ve pump çalışmıyor diğer fanları ve rgb ler çalışıyor. biosda aio n/a olarak gözüküyor.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
Kaan
Evet bağlantılar doğru ona eminim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakart üzerinde biosu görme imkanım oldu herşeyi normaldi sadece sıvı soğutucu gözükmüyor ve pump çalışmıyor diğer fanları ve rgb ler çalışıyor. biosda aio n/a olarak gözüküyor.
resim atma imkanınız varsa emin olalım siz şimdiden iade talebi oluşturun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih Kaan Karaman
resim atma imkanınız varsa emin olalım siz şimdiden iade talebi oluşturun
Resim atmak isterdim lakin bugün kutu topladım hepsi kutu içerisinde iade talebi oluşturdum pazartesi teslim edicem kurye arkadaşa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,565
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom