Neler Yeni

Corsair iCUE H150i Elite LCD XT 360mm bu fiyata alınır mı?

Soğutmaya o delik sebep olmuyorsa gönder hocam :) soğutmaması ayrı o ayrı sonuçta.
Evet göndereyim hocam demi
Bence de ne kaybederim ki en kötü geri yollarlar bir şey yapmadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence yine de bi gönder servise, garantiden değiştirirlerse sıfır kapalı kutu satarsın, değiştirmezlerse geçmiş olsun
Aklımda benim de o şekilde vardı
Aynen öyle yapayım en iyisi hocam
Teşekkür ederim yardımlarınız için

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Corsair’ın 3 tane sıvı soğutmasını kullandım ve hiçbirinde problem yaşamadım. Hatta ilkinde güncelleme hata veriyordu. Corsair a yazdım böyle bir durum var diye. Gönder değiştirelim dediler :) O yüzden corsair alırken içim rahat oluyor.

Corsair’ın 3 tane sıvı soğutmasını kullandım ve hiçbirinde problem yaşamadım. Hatta ilkinde güncelleme hata veriyordu. Corsair a yazdım böyle bir durum var diye. Gönder değiştirelim dediler :) O yüzden corsair alırken içim rahat oluyor.
Bu arada ürün hollandaya gitti dhl express ile ve 1.5 hafta olmadan yenisi geldi. Hiçbir ücret ödemedim.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
ben de hem f/p açısından hem de güvenilirlik açısından corsair in sıvı soğutmalarını çok beğeniyorum

Evet göndereyim hocam demi
Bence de ne kaybederim ki en kötü geri yollarlar bir şey yapmadan

Aklımda benim de o şekilde vardı
Aynen öyle yapayım en iyisi hocam
Teşekkür ederim yardımlarınız için
bu arada monitörden memnun musun hocam? bi kaç ay sonra 4k monitör alacağım ama kafama yatan bi model bulamadım. Tr de çok fazla seçenek de yok

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
ben de hem f/p açısından hem de güvenilirlik açısından corsair in sıvı soğutmalarını çok beğeniyorum
Corsair’ında müşteri memnuniyeti olsun ve gösterdiği ilgi olsun beni çekiyor her zaman. Klavyenin tek tuşunun rgb si sönük yanıyordu adamlar yine gönder dediler ve yenisi geldi. Şimdi ben neden övmeyeyim veya tavsiye etmeyeyim bu adamları ki. Müşteriye değer verirsen yardımcı olursan müşteride her ürününü alır kullanır. SS Arctis 5 kulkanırken bazı sorunlar oldu şansıma garantisi bitmiş maili attım görüştük falan adamlar 1700₺ ücret istediler onarım için. Sıfırı 1750₺ ydi :) E ben bir daha almam işte SS.

Bu arada ürün hollandaya gitti dhl express ile ve 1.5 hafta olmadan yenisi geldi. Hiçbir ücret ödemedim.
Baya iyiymiş hocam
Ben msi ın anakartında problem yaşadımda ben x570s ace max yardımcı olmadılar baya uzun bir süre uğraştım bir ay sonrasında da sonunda iade aldılar

Corsair’ında müşteri memnuniyeti olsun ve gösterdiği ilgi olsun beni çekiyor her zaman. Klavyenin tek tuşunun rgb si sönük yanıyordu adamlar yine gönder dediler ve yenisi geldi. Şimdi ben neden övmeyeyim veya tavsiye etmeyeyim bu adamları ki. Müşteriye değer verirsen yardımcı olursan müşteride her ürününü alır kullanır. SS Arctis 5 kulkanırken bazı sorunlar oldu şansıma garantisi bitmiş maili attım görüştük falan adamlar 1700₺ ücret istediler onarım için. Sıfırı 1750₺ ydi :) E ben bir daha almam işte SS.
Aynen öyle müşteri memnuniyeti herşeyden daha da önemlisi
Satmaktan hariç sattığın ürünün arkasında durmak müşteriye yardımcı olmakta geri dönüş alabilmede oldukça önemlidir

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Baya iyiymiş hocam
Ben msi ın anakartında problem yaşadımda ben x570s ace max yardımcı olmadılar baya uzun bir süre uğraştım bir ay sonrasında da sonunda iade aldılar
Bende msi da sorun yaşadığım için asus a geçtim. Sorunu bırak adamlar seni sallamıyor bile.

bu arada monitörden memnun musun hocam? bi kaç ay sonra 4k monitör alacağım ama kafama yatan bi model bulamadım. Tr de çok fazla seçenek de yok
Evet hocam TR düzgün 4K gaming monitör seçeneyi yok
Ayrıca fiyatları da özelliklerine göre çok faiş oluyor
Ben memnunum bu monitörden sonra diğerlerine bakamaz oldum filmden diziden zevk almıyorum diğer monitörlerde bunun kadar

Bende msi da sorun yaşadığım için asus a geçtim. Sorunu bırak adamlar seni sallamıyor bile.
Asus anakartımın Bluetooth u bozulmuştu bilgisayar ne yaptıysam görmüyordu gönderdim garantiye mis gibi yapılmış bir şekilde hemen geri geldi

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Evet hocam TR düzgün 4K gaming monitör seçeneyi yok
Ayrıca fiyatları da özelliklerine göre çok faiş oluyor
Ben memnunum bu monitörden sonra diğerlerine bakamaz oldum filmden diziden zevk almıyorum diğer monitörlerde bunun kadar

Asus anakartımın Bluetooth u bozulmuştu bilgisayar ne yaptıysam görmüyordu gönderdim garantiye mis gibi yapılmış bir şekilde hemen geri geldi
Bende önce x670e-e anakart almıştm sorun yaşayınca gönderdim iade oldu. Sonra stokta anakart kalmadı mecburen Hero aldım.. 4080 de cw çıktı normalde değişim yok ama iade yaptılar. Asus tan şikayetçi olduğum nokta müşteriye geri dönüş yapacağız denilip yapılmaması. Sinir krizine sokmuşlardı hatta kendilerini sinirli ve güzel bir dille uyarınca yaşadığım süreçle yakından ilgilenmişlerdi.

TALAT46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
TALAT
Merhaba arkadaşlar bu işlemci soğutucu bu fiyata alınır mı ne dersiniz?

Merhaba arkadaşlar bu işlemci soğutucu bu fiyata alınır mı ne dersiniz?
Kasan beyaz mı

Bende önce x670e-e anakart almıştm sorun yaşayınca gönderdim iade oldu. Sonra stokta anakart kalmadı mecburen Hero aldım.. 4080 de cw çıktı normalde değişim yok ama iade yaptılar. Asus tan şikayetçi olduğum nokta müşteriye geri dönüş yapacağız denilip yapılmaması. Sinir krizine sokmuşlardı hatta kendilerini sinirli ve güzel bir dille uyarınca yaşadığım süreçle yakından ilgilenmişlerdi.
Uğraşmak lazım hocam uğraşmazsan dediğiniz gibi sallamıyorlar
Ne demişler Laf ola kese savaşı Laf ola kestire başı
Doğru söze ne denir ki
Ama genel olarak ben Asus u daha başarılı buluyorum

Kasan beyaz mı
Evet

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Uğraşmak lazım hocam uğraşmazsan dediğiniz gibi sallamıyorlar
Ne demişler Laf ola kese savaşı Laf ola kestire başı
Doğru söze ne denir ki
Ama genel olarak ben Asus u daha başarılı buluyorum

Evet
Kesinlike. Asus ve corsair öncelikli bundan sonra benim için. Daha küçük bir klavye’ye geçmeyi düşünürken asus’un yeni klavyesini gördüm ve aldım. Monitör olarakta yine Asus aldım. Daha bu ikisini kullanamadım ama bakalım bayramdan sonra inşallah

Kesinlike. Asus ve corsair öncelikli bundan sonra benim için. Daha küçük bir klavye’ye geçmeyi düşünürken asus’un yeni klavyesini gördüm ve aldım. Monitör olarakta yine Asus aldım. Daha bu ikisini kullanamadım ama bakalım bayramdan sonra inşallah
İnşallah hocam
Hayırlı olsun
Güle güle kullanın

Check this out! https://www.amazon.com.tr/dp/B09LXP...000/?ref_=cm_sw_r_mwn_dp_A9NM2JSHR442WA43V7Q4

Yarı fiyatına
Hocam siz konsepti anlamamışsınız
olay beyaz olmasında değil olay LCD ekranlı istememde

Top Bottom