Neler Yeni

🔥İndirim Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Kablosuz Beyaz Gaming Kulaklık 3415TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Corsair hs80 mi iyi bu mu bilmiyorum ama indirim var.

Hs80 3k civarı ama kablolu fakat bu kablosuz. Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Berk
3 senedir kullanıyorum. Rahatlık 10/8, ses yüksekliği 10/9.5, malzeme kalitesi 10/10, yazılım 10/7

Devonian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Karahan
2 yıldır kullanıyorum. Mikrofon çok kötü. Bu fiyata tavsiye etmiyorum.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,884
İsim
İsim İSİMOĞLU
Yarım kilo bu şey. Kulak içine geçmeyi düşünüyorum artık kafam agridigindan. Bunu kullansam nasıl bir şey yaşardım acaba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıldır kullanıyorum. Mikrofon çok kötü. Bu fiyata tavsiye etmiyorum.
Corsair bir kulakligin mikrofonu aşşşşırı kötü olamaz. Bence bir kulakligin dahili mikrofonundan beklentini düşür.

Corsair mikrofon konusunda açık ara en iyi markadır kulaklıklarda.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,985
İsim
Lokman Doğan

fps oyunları ve ses kasmak için bu daha iyi
kablolu*

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Rusty
Yarım kilo bu şey. Kulak içine geçmeyi düşünüyorum artık kafam agridigindan. Bunu kullansam nasıl bir şey yaşardım acaba.

Corsair bir kulakligin mikrofonu aşşşşırı kötü olamaz. Bence bir kulakligin dahili mikrofonundan beklentini düşür.

Kulak içine geçmeyi tavsiye ederim. Ben de eskiden g230 kulaklık vardı kulak içine geçtim kafa ağrıma derdini birebir çözdüm ama bu seferde kablonun oraya buraya takılma sorunu başladı.Bu durumda kablosuz kulak içine geçmek en mantıklısı

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,762
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Kullanıyorum ve memnunum ancak eksi yönleri de var. Mikrofon kalitesini pek beğenmedim, daha doğrusu sesi çok az. Dolayısıyla Voicemeeter ve bir kaç program daha deneyip sesini arttırmıştım, şu anda fena değil. Aynı şekilde mikrofonun çıkartılamaması bir eksi. Yanlış hatırlamıyorsam ağırlığı 400 gram civarındaydı, diğer kulaklıklara göre fazla diyebiliriz. Benim önceki kulaklığım da bu ağırlıkta olduğu için beni hiç rahatsız etmedi ancak hafif bir kulaklıktan geçecekseniz rahatsız edebilir. Kulaklıklara giden demir parçaların boyası biraz kolay soyuluyor, bu yüzden biraz narin kullanmakta fayda var. Benimki temiz ancak ikinci eldeki bir çok ilanda boyası sökük oluyor, o yüzden belirtmek istedim. Muhtemelen masaya o kısmını değdirmemek gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
selçuk akdeniz
Corsair hs80 mi iyi bu mu bilmiyorum ama indirim var.

Hs80 3k civarı ama kablolu fakat bu kablosuz. Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.

Hs 80 de kualndim şuanda void elit kulaniyorum cokdaha iyi bence kafanız ve kulağınız biyukse hs 80 den uzak durun uzun kulanimda iyi bı kulaklık değil Void Elit siyah beyaz olanı al derim

Devonian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Karahan

Varsayımlar üzerinden konuşmasanız. Kullandığım ürün ile ilgili yorum yapıyorum farkındaysanız. Ucuzundan pahalısına birçok farklı kulaklık kullandım. Fiyatına göre mikrofon iyi değil.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,710
İsim
Emir
Varsayımlar üzerinden konuşmasanız. Kullandığım ürün ile ilgili yorum yapıyorum farkındaysanız. Ucuzundan pahalısına birçok farklı kulaklık kullandım. Fiyatına göre mikrofon iyi değil.
Bende kullandim void elite kulakligini, mikrofonu sesi gayet temiz sekilde aliyordu aktif hs80 kullaniyorum mikrofonu daha da kaliteli.

Top Bottom