Neler Yeni

crack oyun ındırmenın ne gıbı zararları olur

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
1. mount and blade bannerlord'da olduğu gibi korsan indirimine karşı kısıtlama yapıyorlar, bazı oyunlarda tam performans alınmıyor.
2. virüs girme ihtimali.
3. oyun güncellemelerini ve etkinliklerini kaçırıyorsun.
4. online oynayamıyorsun
5. oyunu indirdiğinde bozuk olabiliyor günlerini indirmeyi verdiğin oyunu silip başka yerden yüklemen gerekebiliyor, veya sürekli hatalar ve bunların çözümleri için zaman harcaman gerekebiliyor.
bannerlordu satın alıcam eski warbanclıardan olarak multıplayer de uzun saatler gecırıcem ancak cod ww2 mw2 remasterred falan 1 kere oynark kapatırım

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,613
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
1.Crack oyunlardan virüs bulaşabilir çoğu kişi içinde bir şey olmadığını söylesede içinde virüs olabilir.

2.Kendinizi bir oyun yapımcısının yerine koyun aylarca çalışıp bir oyun yapıyorsunuz ve bu oyunu Steam'de yayınlıyorsunuz ve bir site aylarca emek verdiğiniz oyunu kırıyor, başkalarıda indiriyor sizinde yeterli paranız olmadığı için yeni oyunlar yapmaya başlıyamıyorsunuz.Nasıl paramız yetmediğinde marketten çikolata çalmıyorsak crack oyun indirmemeliyiz diye düşünüyorum.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
1.Crack oyunlardan virüs bulaşabilir çoğu kişi içinde bir şey olmadığını söylesede içinde virüs olabilir.

2.Kendinizi bir oyun yapımcısının yerine koyun aylarca çalışıp bir oyun yapıyorsunuz ve bu oyunu Steam'de yayınlıyorsunuz ve bir site aylarca emek verdiğiniz oyunu kırıyor, başkalarıda indiriyor sizinde yeterli paranız olmadığı için yeni oyunlar yapmaya başlıyamıyorsunuz.Nasıl paramız yetmediğinde marketten çikolata çalmıyorsak crack oyun indirmemeliyiz diye düşünüyorum.
ancak yapımcılar crack e onlem alablır bak rdr2 ye yıllarca kırılmadı

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
Ya arkadaşlar gozunuzu seveyim, en düşük 1650'li pc ler monitor klavye dahil kaç TL ye alınıyor bu devirde. Bırakında 2-3 tane oyunu crack oynayalım. Kull hakkı falan herkes birden dindar kesiliyor crack mevzusu açılınca. Bu kadar kasmaya gerek var mı? Her koyun kendi bacağından asılır.

Jokester

80+ Bronze

alın kontrol edin hangi oyun hangi ülkede ne kadar diye. en ucuz ülkelerden birisi burası. ama 25 TL sigaraya veren insanlar 100tlye oyun almıyor. oyun bir ihtiyaç değil oyun oynamadan yaşayabilirsiniz aynı sigara içmeden yaşayabileceğiniz gibi. yüzlerce saat verilen emeği kendinize göre yontamazsınız emek yok kul hakkı değil diye.

gerçekten öğrenci ve durumu olmayan insanları anlarım. bende crack kullandım çünkü alacak durumum yoktu. ama şuanda var ve satın alıyorum. dahada bu konuya yazmayacağım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,611
İsim
Hacı
Beleşi varken ne gerek var para vermeye 🤣

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
bannerlordu satın alıcam eski warbanclıardan olarak multıplayer de uzun saatler gecırıcem ancak cod ww2 mw2 remasterred falan 1 kere oynark kapatırım
bannerlord zaten gelişimi durmayan bir oyun hertürlü alınır ama denemek amacıyla oynayacaksan korsan indirebilirsin.
ayrıca oyunu türkçe görmek isteyenler bu çabayı ingilizce öğrenmeye verseler en azından oynadıkları oyunu alt yazı olarak güzelce oynayabilirler.
korsan almayı önermiyorum. oyunu alırsın ama her oyunu değil :D

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
bannerlord zaten gelişimi durmayan bir oyun hertürlü alınır ama denemek amacıyla oynayacaksan korsan indirebilirsin.
ayrıca oyunu türkçe görmek isteyenler bu çabayı ingilizce öğrenmeye verseler en azından oynadıkları oyunu alt yazı olarak güzelce oynayabilirler.
korsan almayı önermiyorum. oyunu alırsın ama her oyunu değil :D
son cumle o kadar haklı ki

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Selim
cracki türkler çıkarmıyor zaten. ama herhalde rusyadan sonra en çok türkiyede kullanılıyordur. Büyük diller olarak bildiğimiz tüm dillerin dışında kalan diller için (lehçe, türkçe gibi) satış hacmine bakılıyor. Bu 12 yaşında cracki tayfanın witcher3 ün türkçeleştirme hikayesine bakmasini söylerdim ama daha fazla uzatmak istemiyorum.
Hocam ben crackli sadece 1 uygulama kullanıyorum onun da fiyatı uçuk diye. Crackli oynamayı bıraktım param yettiğini alıyorum yetmediğini bırakıyorum da bu tr dil mevzusunun crackle alakası olmadığını düşünüyorum koca oyun firmaları bu desteği vermiyor. 1 tane dil koymak koca firmaya ne kadara mal olur? Onca satın alan kişi var sırf bir grup crack kullanıyor diye dil desteği vermemek normal değil. Onun dışında ortada bir emek var emek yok diyenler ayıp ediyor.

Jokester

80+ Bronze
Hocam ben crackli sadece 1 uygulama kullanıyorum onun da fiyatı uçuk diye. Crackli oynamayı bıraktım param yettiğini alıyorum yetmediğini bırakıyorum da bu tr dil mevzusunun crackle alakası olmadığını düşünüyorum koca oyun firmaları bu desteği vermiyor. 1 tane dil koymak koca firmaya ne kadara mal olur? Onca satın alan kişi var sırf bir grup crack kullanıyor diye dil desteği vermemek normal değil.
öncelikle dediğim gibi ana diller dışında kalan diller için satış hacmine bakılıyor. Şirketin ilgili departmanları bunu kontrol ediyor. Bazı firmalar sonradan türkçe dil ekliyor mesela o tam olarak bu yüzden yapılan bir durum. Benim oyunum türkiyede çok sattı ve pazar durumu iyi gözüküyor daha sonra bu işi yapabilecek çeviri ajansları bulunuyor. bunlarla anlaşmalar yapılıyor. kafanıza göre her ajans ile anlaşamazsınız. bu oyunların dil dosyaları spoiler kaynağı ve hiç bir şirket birebir bunu göze alamaz. bir çok durumda da kendi ekipleri olur. fakat türkçe dilinde ekibi olan firmalar gerçekten çok az. Bu ajanslar da hem az ülkede hemde bir proje üzerinde çalışırken diğer projeleri almak bir sorun oluyor. Ama eğer oyun orjinal alınırsa ve şirketin türkiyeye karşı genel bir tutumu yoksa türkçeleştirme ekibi kuruluyor diyebilirim. çok genel özetle bu şekilde durum daha çeviri kalitesine kontrol durumlarına vs girmedim bak. yazılımlarda da böyle sadece spoiler kısmı daha rahat orada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Durumun olduğunda satın al , olmadığında crack indir, burda hırsızlık diyenler işletim sistemlerine 2000₺l veriyor gibi konuşuyor hepsinin pc sinde KMS , CMD lisans veya 20₺ le ye aldığı keyler var..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,885
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud
Top Bottom