Neler Yeni

Crackden Başka Ne Yapalım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
hikayeli oyunlarda crack kullanıyorum sevdiğim online oyunları paramı vererek oynuyorum
Not:bu forumda adobenin uygulamalarına aylık 500 TL verecek biri bile tanımıyorum bu konuda tartışanların yarısından çoğuda korsanın kitabını yazdığına inanıyorum sırf laf olsun diye konuşuyor
1 2 kişi var 5 10 TL'lik oyunu bile korsanlıyan onun harici genelleme konuşma bence.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1 2 kişi var 5 10 TL'lik oyunu bile korsanlıyan onun harici genelleme konuşma bence.
hayır bu crack kullanmayın diyenlerin geneli korsan oyun oynayıp kosran sitelerden film izleyen sırf laf olsun diye konuşan tiplerden bahsediyorumki onlar kendilerini biliyor

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
arkadaşlar farkındamısınız zaten o oyunu oynamak isteyen adamın minimum şuan 10k lık bilgisayarı vardır adam bir oyuna 590 tlmi veremeyecek
Evet veremeyecek. Ben de yaklaşık 10klık PC alacam. Anneme "Anne 400 TL'ye oyun alacam." desem ameliyatla içime koyulan metali çıkarır kafama geçirir.

bt5214

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
berke tiryaki
Oyun steamde yoksa iade şansım da yoksa crack indiririm. Parayı yolda bulmadım Türkiye'de yaşıyoruz oyun hobi değil lüksdür.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Tartışıyoruz böyle ama far cry 6'yı oynamak için 10k'lık bir bilgisayar yada 8.5k'lık bir konsol lazım bu paraları veren birisinin parası vardır bence.
Benim yok ve evet 10kya PC de alacam.

Evet veremeyecek. Ben de yaklaşık 10klık PC alacam. Anneme "Anne 400 TL'ye oyun alacam." desem ameliyatla içime koyulan metali çıkarır kafama geçirir.
ben babama ets 2 indirimdeyken almasını istedim cevabı hala aynı "Bir oyuna para vermem" o.O2

DonanımFikir

19ağustos
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Boşuna Stem ve Epic indirimleri olmuyor, o zamanlar oyun alıyorum ki NO CRACK ,YES ORGİNAL AND CHEAP

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
hayır bu crack kullanmayın diyenlerin geneli korsan oyun oynayıp kosran sitelerden film izleyen sırf laf olsun diye konuşan tiplerden bahsediyorumki onlar kendilerini biliyor
Ben korsan önermiyorum korsanda kullanmıyorum?

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Bana diyorsan netflix ve amazon prime üyeliğim var (amazonu kendim ödüyorum)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,441
Üyeler
152,896
Son üye
ToprakFalcioglu
Top Bottom