Neler Yeni

Creatin yan etki yaptı

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda gül
Dün supplementler comdan creatin almıstım ve dün 5gr creatin aldım ve fazlasıyla su içtim ama sabah uyandığımda kaslarım yırtılacak gibi hissediyorum 3 gundur antremana dahi gitmedim ve dun hicbirseyim yoktu bu normalmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
creatinle alakası yok psikolojik olabilir veya bi şekilde yormuş olabilirsin ama 2 yıldır kullanan biri olarak aldıktan sonra 1 1.5 gün içinde antrenman yapmıcaksan hele hele spora ara verip creatine devam ediceksen yapma sızlanır kalırsın sağda solda acıdan

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antreman yapmadan alınca kas ağrısımı yapar bu simdi

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
alakası yok yazanlar belki adama alerji yaptı bünyesi kaldırmadı? içme bidaha bence sana yaramıyor demekki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
Antreman yapmadan alınca kas ağrısımı yapar bu simdi
yok kreatin dediğin kasa etki eden bir şey değil ki oraları doldurmez güç verir bir miktar ve su tutmana vs yardımcı olur ama yeterinden fazla ve antrenmansız alırsan böbreklerine yapışır kalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

alakası yok yazanlar belki adama alerji yaptı bünyesi kaldırmadı? içme bidaha bence sana yaramıyor demaler
alerji yapsa kası kolu değil böbrek kısımları ağrır veya fazlasıyla midesi bulanırdı öyle hemen etki edip aman kaslara vurim diyecek bir madde deil hormon gibi bir şey binevi

masQee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Serhat Şen
En iyisi spor hocasına sor sen.

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EN cok ayaklarda ve bacaklarda hissediyorum ağrıyı midemle ilgili bir problemim yok suanlik

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
yok kreatin dediğin kasa etki eden bir şey değil ki oraları doldurmez güç verir bir miktar ve su tutmana vs yardımcı olur ama yeterinden fazla ve antrenmansız alırsan böbreklerine yapışır kalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

alerji yapsa kası kolu değil böbrek kısımları ağrır veya fazlasıyla midesi bulanırdı öyle hemen etki edip aman kaslara vurim diyecek bir madde deil hormon gibi bir şey binevi

öyle bir şey yok :D. İlk defa senden duydum. Alerji yapsa böbrek kısımları agrır :D o ne demek ya:D sana yaramıyor işte fazla zorlama kullanma arkadaşlarına ver yada sat gitsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
öyle bir şey yok :D. İlk defa senden duydum. Alerji yapsa böbrek kısımları agrır :D o ne demek ya:D sana yaramıyor işte fazla zorlama kullanma arkadaşlarına ver yada sat gitsin.
creatini vucüd sindirip hücrelere alamıyor ise bunlar böbreklerde kalır ve ağrı mide bulantılarına yol açar hatta ki bu devam ettirilirse böbrek yetmezliği hastalığı dahi çekilebilir. creatin dün alınıp da bugün kaslara vuracak bir madde değildir en az 2 haftalık düzenli spor ve düzenli kullanımdan sonra etkisini gösterir ki o zaman kas ağrıları olur bu da geliştiğinin belirtisidir 2 yıldır fitness yapıyorum ve 1.5 yıldır da creatin kullanıyorum :)

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
creatini vucüd sindirip hücrelere alamıyor ise bunlar böbreklerde kalır ve ağrı mide bulantılarına yol açar hatta ki bu devam ettirilirse böbrek yetmezliği hastalığı dahi çekilebilir. creatin dün alınıp da bugün kaslara vuracak bir madde değildir en az 2 haftalık düzenli spor ve düzenli kullanımdan sonra etkisini gösterir ki o zaman kas ağrıları olur bu da geliştiğinin belirtisidir 2 yıldır fitness yapıyorum ve 1.5 yıldır da creatin kullanıyorum :)

Alerji nedir
Alerji vücudumuzda bulunan antikorların, başkaları için zararsız olabilecek maddelere karşı savaş açması ve reaksiyon oluşturmasıdır.

Sizin dediginiz sindirememe olayı o başka bir konu. Alerji başka bir konu oluyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Swind Batuhan
Alerji nedir
Alerji vücudumuzda bulunan antikorların, başkaları için zararsız olabilecek maddelere karşı savaş açması ve reaksiyon oluşturmasıdır.

Sizin dediginiz sindirememe olayı o başka bir konu. Alerji başka bir konu oluy
alerji yapar diyen sendin ben sadece alerji dediğin şey bu şekilde olur dedim bu alerjidir demedim sadece bildiğim konu hakkında konustum

Top Bottom