Neler Yeni

crystal disk infoda çıkan yazılar

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
corsair carbide spec delta ekran kartının tam üstünde m.2 bide cs oynarken bi anda pc dondu gpu kullanımı 0a düştü garip bi ses çıktı hani mavi ekran vermeden önce bi ses çıkar ya ona benzer bişeydi sonra pcye restart attım bu 2ci yapışı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anda hız testi yapıyorum ve aşırı düşük yazma hızı

vaad ettiği yazma hızının daha 3te 1ine anca ulaşıyor

Ekler

• 2.png
    2.png
    1.3 MB · Hit: 27

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
corsair carbide spec delta ekran kartının tam üstünde m.2 bide cs oynarken bi anda PC dondu gpu kullanımı 0a düştü garip bi ses çıktı hani mavi ekran vermeden önce bi ses çıkar ya ona benzer bişeydi sonra pcye restart attım bu 2ci yapışı

şu anda hız testi yapıyorum ve aşırı düşük yazma hızı
Bu SSD'nin çoğu kişide yazma hızı düşük nedense. Garantiye gönderin. Yine düzelmezse geçmiş olsun.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Bu SSD'nin çoğu kişide yazma hızı düşük nedense. Garantiye gönderin. Yine düzelmezse geçmiş olsun.
garantiye gönderince eğer harbiden onlardada böyle bozuk çıkarsa para iadesi isticem sonra samsungun ssdisini alıcam vatandan yoksa samsungdan başka güvenilir bişe kalmadı

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
garantiye gönderince eğer harbiden onlardada böyle bozuk çıkarsa para iadesi isticem sonra samsungun ssdisini alıcam vatandan yoksa samsungdan başka güvenilir bişe kalmadı
Samsung kral zaten kanka. SSD'yi 20 Yıl kullan hala taş gibi kalır.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Samsung kral zaten kanka. SSD'yi 20 Yıl kullan hala taş gibi kalır.
aynen yüksek ihtimalle babama dicem vatana vericem para iadesi isticem sonra samsungu alıcam en mantıklısı o

Oyundayken fazla ısınmaz SSD. Hız testi yaparken sıcaklığına bakın.
bide son bi sorum daha var m.2den normal ssdye dönücem öyle ahım şahım bi farklılık yaşarmıyım çünkü samsungun m2 sini almaya kalksam allah büyük xd ben sadece oyun oynuyorum render felan youtubela ilgim yk sırf oyun pek ahım şahım bi fark yaşarmıyım ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
aynen yüksek ihtimalle babama dicem vatana vericem para iadesi isticem sonra samsungu alıcam en mantıklısı o

bide son bi sorum daha var m.2den normal ssdye dönücem öyle ahım şahım bi farklılık yaşarmıyım çünkü samsungun m2 sini almaya kalksam allah büyük xd ben sadece oyun oynuyorum render felan youtubela ilgim yk sırf oyun pek ahım şahım bi fark yaşarmıyım ?
Çok büyük render almıyorsan yaşamazsın.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Çok büyük render almıyorsan yaşamazsın.
oyun manasıysa yok ztn saf oyun oynuyom ara sırada adamların videosunu çekiyorum reportluyorum youtubea yükleyip en iyisi ssdyi değiştirmek ozmn teşekkürler tüm yardfımların için

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
oyun manasıysa yok ztn saf oyun oynuyom ara sırada adamların videosunu çekiyorum reportluyorum youtubea yükleyip en iyisi ssdyi değiştirmek ozmn teşekkürler tüm yardfımların için
Hissetmezsin o zaman.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hissetmezsin o zaman.
kaan ck şu anda pc restart attı 2kere 10dk arayla lol oynarken arkadaşa yayın açtım dcde ve pc kendine restart attı noluyor bu pcye çıldırıcam ya bilgin varmı senin

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kaan ck şu anda PC restart attı 2kere 10dk arayla lol oynarken arkadaşa yayın açtım dcde ve PC kendine restart attı noluyor bu pcye çıldırıcam ya bilgin varmı senin
PSU kaliteli olmasa o yüzden derdim ama...
Garantiye ver SSD'yi.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Başka bir şeyden kaynaklı olma ihtimalinin çok düşük olduğunu göre?
herlade ssd ısındığından çünkü işlemcim intel ve etrafı açık o direk havayı m.2 ssdye götürebilir altındada hemen ekran kartı olduğundan alev alıyor bu yüzden m.2 almamak en yisi :D hyperx fury alcam heralde

Top Bottom