Neler Yeni

CS 2 SEÇKİN NE İSE YARIYOR

Lux1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
Merhaba Arkadaslar CS 2 deki seçkin ne ise yarıyor

akagami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mecit Caner
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve yeni pc gelişimleri
Eski cs ile aynı işlev rank istiyosan rank maçı oynanak istiyosan kasa ve skin düşürmek istiyosan alıcaksın.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Level atladıkça drop olarak 4 seçenek sunuyor 2 tanesini seçiyorsunuz kasa ve skin. Seçkin 250 iken almıştım parasını 1 ayda falan çıkardım. Devrim kasası ilk çıktığında 100 70 civarına sattık

Lux1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski cs ile aynı işlev rank istiyosan rank maçı oynanak istiyosan kasa ve skin düşürmek istiyosan alıcaksın.
profesyonel dusunuyorum acıkcası yasım 16 tavsiyen var mı faceit mi esl mi yoksa cs 2 seçkin mi hangisine girmeliyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Level atladıkça drop olarak 4 seçenek sunuyor 2 tanesini seçiyorsunuz. Seçkin 250 iken almıştım parasını 1 ayda falan çıkardım. Devrim kasası ilk çıktığında 100 70 civarına sattık
onu demiyorum rekabetci vs seçkin var seçkin ne ise yarıyor onu sormustum map felan banlıyoruz ya

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
profesyonel dusunuyorum acıkcası yasım 16 tavsiyen var mı faceit mi esl mi yoksa cs 2 seçkin mi hangisine girmeliyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

onu demiyorum rekabetci vs seçkin var seçkin ne ise yarıyor onu sormustum map felan banlıyoruz ya
He pardon seçkin yükseltmesi sandım. Onu denemedim açıkçası

• Beğen
Reaksiyonlar: Lux1

Lux1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
He pardon seçkin yükseltmesi sandım. Onu denemedim açıkçası
tavsiyen var mı cs go da global dim 5 ay gibi bir sure valorant oynadım orada radiyant olmustum ama cs devam etmek istiyorum

JANEH

80+ Bronze
tavsiyen var mı cs go da global dim 5 ay gibi bir sure valorant oynadım orada radiyant olmustum ama cs devam etmek istiyorum
cs 2 primier kas 35k olunca faceit geç ingilizceni geliştir

Top Bottom