Neler Yeni

Twitch Cs 2 - Valorant Oynayan Ekip Arkadaşları Lazım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
Selam Dostlar 1 Haftadır Düzenli Yayınlar Yapıyorum Project Zomboid Yayını Yapıyordum Bir Ortak Yayıncı Ark İle Kendisi 2 Gün Tatile Çıktı Bende Ara Verdim Dedim Cs 2- Valorant Yayını Yapalım Ama Ekipsizde Oynamak İstemiyorum Normalde Yayınlar 6-8 Saat Arası Sürüyor Saat 20:00 Da Başlıyor Saat Gece 04:00'a Kadar Cs 2 De Premier Kasıyom 8.2 K Valorant Öylesine Oynuyom Ara Veriyom Arada Yoru Oynuyom Gümüş 1 Ranktı En Son Oynamak İsterseniz Yazabilirisniz Dc Ve Kanal Veririm

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efehan
Cumartesi gecesi için gelebilirim. Bu gece için net bir şey söyleyemeyeceğim ama. Valorant için elim çok ısınık değil. önceden gold 2 gibi bir şeydim. Cs 2 oynarım. Rankım açık değil ama arkadaşlarımı 9-10K attı beni de o civarlara atar diye tahmin ediyorum.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cumartesi gecesi için gelebilirim. Bu gece için net bir şey söyleyemeyeceğim ama. Valorant için elim çok ısınık değil. önceden gold 2 gibi bir şeydim. Cs 2 oynarım. Rankım açık değil ama arkadaşlarımı 9-10K attı beni de o civarlara atar diye tahmin ediyorum.
Olur hocam dc : f4irfl4y Eklersin

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
pcustasi1
Selam Dostlar 1 Haftadır Düzenli Yayınlar Yapıyorum Project Zomboid Yayını Yapıyordum Bir Ortak Yayıncı Ark İle Kendisi 2 Gün Tatile Çıktı Bende Ara Verdim Dedim Cs 2- Valorant Yayını Yapalım Ama Ekipsizde Oynamak İstemiyorum Normalde Yayınlar 6-8 Saat Arası Sürüyor Saat 20:00 Da Başlıyor Saat Gece 04:00'a Kadar Cs 2 De Premier Kasıyom 8.2 K Valorant Öylesine Oynuyom Ara Veriyom Arada Yoru Oynuyom Gümüş 1 Ranktı En Son Oynamak İsterseniz Yazabilirisniz Dc Ve Kanal Veririm
valo rank ne one göre gelirim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
daha yücelik rankı çıkmadan önce immo 5k da oyunu bıraktım. geçenlerde tekrar başladım gümüş 1 hesabı plat 2 ye çıkardım 5-6 günde. varsa elmas adam immoya kasıyorum aksam girebılırız

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
kral sen bi immo eloya gel o zaman hayattan soğursun :D
kanka valo valla inan çok basit oyun gibi geliyor zevk almıyom adamlar bana diyor smuf müsün diyom ilk elim yeni yükleidm yalan diyorlar cs 2 oynayınca valo basit geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha yücelik rankı çıkmadan önce immo 5k da oyunu bıraktım. geçenlerde tekrar başladım gümüş 1 hesabı plat 2 ye çıkardım 5-6 günde. varsa elmas adam immoya kasıyorum aksam girebılırız
dc ekle hocam

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
kanka valo valla inan çok basit oyun gibi geliyor zevk almıyom adamlar bana diyor smuf müsün diyom ilk elim yeni yükleidm yalan diyorlar cs 2 oynayınca valo basit geliyor

dc ekle hocam
şimdi şöyle açıklayayım o hususu da. csgo da takım vardı bizim supreme kadar gittik 3 4 sene önce. valorant ve cs nin kolaylıgı ve zorlugunu şöyle açıklayayım. valorant düşük elolarda aim gücünü çok ister senden fakat yüksek elmas immo radyant gibi elolarda sadece aimin yetmez. oynadıgın heroyu köküne kadar bilip tüm line up larını zorla ezberletip, karşıda ki heroların neler yapabilecegini son raddeye kadar düşündürten aynı zamanda kusursuza yakın aim isteyen bi oyuna dönüşüyor ileri ki aşamalarda. yani demek istedigim şu. valorant da immo radyant aşamalarına çıkan bir oyuncu cs2 oynayabılır fakat cs2 de supreme global derecelerine çıkmıs bir oyuncu valorant da immo radyant elolarda oynayamaz. umarım farkı anlamışsındır teşekkürler.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
pcustasi1

dc ekle hocam
RANKED OLMADAN SARMIYO CS ONADA PARAM YOK

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR