Neler Yeni

Rehber Cs Go Sizi Aim Canavarı Yapacak CFG

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Arkadaşlar Merhaba Sizi Oyunda Geliştirecek Ve En İyi Şekilde Oynatacak CFG'mi Paylaşmak İstiyorum

CFG LİNKİ VE FOTOĞRAFI EN AŞŞAĞIDA YER ALMAKTADIR AYRICA NASIL KURACAĞINIZIDA AŞŞAĞIDA YAZDIM REHBERİ BEĞENİRSENİZ CS GO RENK AYARLARI'DA NASIL YAPILIR BUNUN HAKKINDA YAZI YAZACAĞIM

Bazı Notlar : CFG 1024X768 Çözünürlük Ve En Düşük Ayarlara Göre Hazırlanmıştır Farklı Çözünürlükler Veya Grafikler CFG'den Tam Potansiyeli Alamamanıza Sebep Olabilir

Neden Bu CFG ?

Çünkü Bu CFG Genel Olarak Tüm Oyuncular İçin Yapıldı CFG'de Fps Yükseltme Kodları Ve En İyi Şekilde Oynayabileceğiniz Ayarlar Mevcut

CFG İçeriği :

Croshair : Yeşil Yuvarlak Bir Crosh Var Bunun Olma Sebebi Belirtilen Ayarlarda Yakında Küçük Uzakta Büyük Gibi Gözüküp Her Mesafede Düşmanlara Headshot Atmanızı Kolaylaştırır

Harita : Sol Üstteki Harita En Uzak Büyük Tip De Durur Ve Siz Hareket Etseniz Bile Harita Dönmez Böylece A Bölgesinde Bile Olsanız B Bölgesindeki Adamları Görebilirsiniz

Kol Ayarları : Kollar Cs Go Ayarlarının Normal Olarak Verdiği En Uzun Kol Ayarıdır (Kodlarla Yapılmamıştır O Yüzden Abartı Bir Şey Gelmesin Aklınıza) Ayrıca Silah Sallanması Kapalıdır Böylece Silah Sizinle Hareket Etmez Ve Sabit Durur Ve Oyuna Daha Çok Odaklanırsınız

Hud Rengi : Hud Rengi Mordur Diğer Renklere Göre Ne Çok Açık Ne Çok Koyudur Tam Sizlik Bir Renk Olacağına Eminim

Hayatta Kalanlar Göstergesi : Cs Go'nun Default Ayarlarındaki Gibi Gösterge Üstte Değildir Ve Alttadır Oyuncuların Fotorafları Yerine Hayatta Kalanların Sayısı Gözükür Böylece Oyuna Dikkatinizi Daha İyi Verir Ve Gereksiz Fotoraflardan Kurtulup Sadece Hayatta Kalanları Görürsünüz

Fps Göstergesi : Oyunun Bize Verdiği Fps Göstergesi Açıktır Böylece Oyunda Anlık Fps-Ping-Tickrate Gibi Verilerinizi Kolayca Görebilirisniz

Nasıl Kuracağım :
  • İndirmiş olduğunuz dosyaları Masaüstüne veya herhangi bir yere çıkartın.
  • Dosyalar .cfg uzantılı olmalıdır bunlara dikkat edin
  • Ardından Steam’in kurulu olduğu diske gelip Steam >steamapps >common >Counter-Strike Global Offensive >csgo >cfg yollarını izliyoruz ve klasöre geliyoruz.
  • İndirmiş veya elinizde olan CFG’leri buraya atıyorsunuz.
  • Hepsini tamamladıktan sonra oyuna giriyoruz ve konsolu açıyoruz. Konsola hangi isimle attıysanız CFG’yı “exec autoexec.cfg” yazıyoruz ve enter tuşuna basarak CFG’yi aktif ediyoruz.
Cfg'yi Beğenirseniz Rehberi Beğenmeyi Unutmayın

CFG LİNKİ : https://drive.google.com/file/d/1vCnwWuteJYT0o_iUrISLVGVymJOaSr9E/view?usp=share_link

Ekler

• CS GO CFG AYARLARI.png
    CS GO CFG AYARLARI.png
    1.7 MB · Hit: 262
  • CS GO CFG AYARLARI 2.png
    CS GO CFG AYARLARI 2.png
    1.7 MB · Hit: 287
Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Bence her oynayan kişi kendi cfgsini oluşturmalı, başkalarının cfglerini kullanmalarını önermiyorum.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence her oynayan kişi kendi cfgsini oluşturmalı, başkalarının cfglerini kullanmalarını önermiyorum.
Bence Tam Tersi Başkalarının CFG'Lerini Kullanmak İnsanlara Yeni Fikirler Ve Yeni Ayarlar Keşfetmesini Sağlar

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
bence en azından bi kaç farklı ayar deneyip kendimize göre değişiklikler yapmak daha doğru

kırmızışarapp

80+ Silver

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence en azından bi kaç farklı ayar deneyip kendimize göre değişiklikler yapmak daha doğru
Katılıyorum +1
bence en iyisi doğru ayarları keşfetmek ama bi ayar yaparak mesela ben bu cfg yi yaptım kendisi herşeye okey ama hud beğenmedi renghini onu değiştirir gibi onun harici cfg kullanılabilir bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

"ve" büyük harfle başlamaz.
Kanka Bende Alışkanlık Herşeyi Büyyük Harf İle Başlıyorum

Son düzenleme:
bence en iyisi doğru ayarları keşfetmek ama bi ayar yaparak mesela ben bu cfg yi yaptım kendisi herşeye okey ama hud beğenmedi renghini onu değiştirir gibi onun harici cfg kullanılabilir bence

Grafik ayarların nasıl? Onlarıda paylaşır mısın

olmaz yapmaman lazım :(

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan
Harita güzel fakat skor tablosunun altta olması ve croshair'ın nokta biçiminde olması kötü. Bu kişiye göre değişkenlik gösterir. Çözünürlük konusunda da aynı şekilde bende 4:3 oynuyorum fakat çözünürlüğüm biraz daha yüksekte. Onun dışında hud renkleri falan bunlar da zevk diye düşünüyorum. Sözün özü, bir çok şeyini değiştireceğim bir cfg diyebilirim. Ek olarak diğer arkadaşların da dediği gibi herkes kendi cfg'sini oluşturmalı ama bunu tabi sıfırdan oluşturmak zorunda değil. Kendisinin isteğine ve zevkine yakın bir cfg bulup üzerinde oynama yapabilir. Ben de şahsen bir arkadaşımın cfg'sini beğendim ama her şey istediğim gibi değildi tabi üzerinde bir kaç değişiklik yaparak kullanıyorum.

Bir de aim canavarı yapacak bir cfg yok. Bundan önce kaç tane cros değiştirdim cfg değiştirdim hepsi etkisizdi bu konuda.

Saymadığım ve değiştireceğim birkaç özellik daha var bu arada bunlarla sınırlı kaldığını düşünme sadece bir kaç örnekti söylediklerim.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Eline sağlık kendi cfg m ile bi karşılaştıracağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular