Neler Yeni

CS:GO Turnuvası Nasıl Olmalı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
CS:GO mini turnuvası düzenlemeyi düşünüyorum. Nasıl olmalı sizce? Sorular aşağıda.

• FACEIT mi kullanılmalı FASTCUP mı?
  • Kişisel takımlara izin verilmeli mi yoksa katılımcılar karışık mı dağıtılmalı?

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
CS:GO mini turnuvası düzenlemeyi düşünüyorum. Nasıl olmalı sizce? Sorular aşağıda.

• FACEIT mi kullanılmalı FASTCUP mı?
  • Kişisel takımlara izin verilmeli mi yoksa katılımcılar karışık mı dağıtılmalı?
Hocam kjşisel takımlara izin verilmeli fakat takımları olmayanlarada siz karışık takım yapmalısınız bence

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kjşisel takımlara izin verilmeli fakat takımları olmayanlarada siz karışık takım yapmalısınız bence
Öyle olacak zaten. Ama eskiden turnuva yaptığımızda haksızlık olmaması adına kişisel takımlara izin verilmiyordu. Bu sefer izin versek mi dedim.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Öyle olacak zaten. Ama eskiden turnuva yaptığımızda haksızlık olmaması adına kişisel takımlara izin verilmiyordu. Bu sefer izin versek mi dedim.
Hocam bence haksızlıkla bi alakası yok daha uyumlu oynar insan ekibiyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,089
İsim
a l p e r
hem takimi olan hem de karisik dagitilirsa takimi olanlar turnuvayi kazanir. Yogunluga gore secmeliyiz kisisel olanlar katilmamali herkes takimiyla gelecekse eger. sahsen ben kisiselim karisik dagitilmasini isterim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hem takimi olan hem de karisik dagitilirsa takimi olanlar turnuvayi kazanir. Yogunluga gore secmeliyiz kisisel olanlar katilmamali herkes takimiyla gelecekse eger. sahsen ben kisiselim karisik dagitilmasini isterim.
Mantıklı. Eski sistem yani. Bana da bu mantıklı geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaz kızım; KARAR:
  • FACEIT kullanılacak.
  • Şahsi takımlara izin verilmeyecek.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular