Neler Yeni

CS:GO Ucuz Skin Önerisi

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Maximum 5-6 TL olacak şekilde bynogameden ucuz "Ak47,Awp,M4a4" gibi oyun içinde genellikle kullanılan silahlara skin arıyorum,link olarak atarsanız sevinirim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şu şekil 10 TL'ye set diziyor belki işinize yarar
awp kılcal damar
m4 magnesium eskmiş
Hocam bu işte "eskimiş,savaş görmüş,fabrika çıkışı" falan onlar ne oluyor ? Ben normal oyunda kullanmak için alıcam zaten pahalı olmuyacağı içinde birdaha satmam büyük ihtimal.Bir şeye etki eder mi ?

123kral14

80+ Silver
Hocam bu işte "eskimiş,savaş görmüş,fabrika çıkışı" falan onlar ne oluyor ? Ben normal oyunda kullanmak için alıcam zaten pahalı olmuyacağı içinde birdaha satmam büyük ihtimal.Bir şeye etki eder mi ?
Görünüşe etki ediyor. Kullandıkça eskimiyor. Fabrikadan yeni çıkmış hatasız, savaş görmüş gibi olanlar aşınmış oluyor bazıları hiçbir şeye benzemiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1637608407715.png

Renkleri solmuş sağdakinin.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Kendi kullandıklarımı listeledim, tavsiye ettiklerimi.

Mac-10 biraz kötü duruyor o da benimle alakalı olabilir, düşük çözünürlükte oynadığım için
+ pazardan
-Galil AR | Cold Fusion
-SSG 08 | Ana Bilgisayar 001

+
AK47 olarak = AK47 | Safari Mesh + sticker kombinasyonu yaptım
M4A4 için = M4A4 | Şehir DDPAT + sticker kombinasyonu yaptım

hatta uğraşıp yazdım ama steam profilimden envanterden bakabilirsin: https://steamcommunity.com/id/19slh03/

Görünüşe etki ediyor. Kullandıkça eskimiyor. Fabrikadan yeni çıkmış hatasız, savaş görmüş gibi olanlar aşınmış oluyor bazıları hiçbir şeye benzemiyor.

Alıntıyı görüntüle
Renkleri solmuş sağdakinin.
@eyupefe3 Hatta bunların float (aşınma değeri) de önemli alırken. Bynogame'den almadım ama pazardan alırken aynı skin için farklı satıcıların skinlerinin float değerleri farklı oluyor, mesela biri 0.35541 iken diğeri 0.25671 olabiliyor. Bu da görünüşü; bazı skinlerde fazla bir şekilde, bazı skinlerde ufak bir biçimde farkettiriyor. Çok oynayan birisi değilseniz ya da pahalı skin almayacaksanız uğraşılır mı bilmem ama ben genelde bakıyorum.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi kullandıklarımı listeledim, tavsiye ettiklerimi.

Mac-10 biraz kötü duruyor o da benimle alakalı olabilir, düşük çözünürlükte oynadığım için
+ pazardan
-Galil AR | Cold Fusion
-SSG 08 | Ana Bilgisayar 001

+
AK47 olarak = AK47 | Safari Mesh + sticker kombinasyonu yaptım
M4A4 için = M4A4 | Şehir DDPAT + sticker kombinasyonu yaptım

hatta uğraşıp yazdım ama steam profilimden envanterden bakabilirsin: https://steamcommunity.com/id/19slh03/

@eyupefe3 Hatta bunların float (aşınma değeri) de önemli alırken. Bynogame'den almadım ama pazardan alırken aynı skin için farklı satıcıların skinlerinin float değerleri farklı oluyor, mesela biri 0.35541 iken diğeri 0.25671 olabiliyor. Bu da görünüşü; bazı skinlerde fazla bir şekilde, bazı skinlerde ufak bir biçimde farkettiriyor. Çok oynayan birisi değilseniz ya da pahalı skin almayacaksanız uğraşılır mı bilmem ama ben genelde bakıyorum.
Hocam yarın falan 10-20 TL atıp pazardan almayı düşünüyorum sizin envanterin bazılarını birde birkaç beğendiğim var onları alıcam teşekkürler.

Top Bottom