Neler Yeni

Cs-go vs Valorant Rank sistemi (Rehber)

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Herkese selamlar. Bugün cs-go ve valorantta tecrübe ettigim kadarıyla Rank sistemini açıklamaya geldim.

Counter Strike Global Offensive:

- Oyunla alakalı çok söylenti var Rank konusunda

- Cs-go da Rank sistemi maalesef belirsiz

- Bazen 3 maç kazanıp Rank atlarsiniz bazen ard arda 7 maç alsanız dahi Rank atlayamassiniz.

- Farklı map oynayarak Rank daha hızlı atlanır diyen var doğru fakat çok da kesin değil

- Kendimden ornek vereyim. Kazandığım maçta Rank düşmüştüm. Maalesef can sıkıcı bı durum.

- Cs-go gibi bı oyunda Rank atlamak istiyorsanız kesinlikle en az 2 arkadaşla girin. Aksi takdirde tek girerseniz bu durum zorlaşıyor.

- Bomba, smoke taktiği yaparsaniz herkesin önüne geçerseniz. Rank konusunda avantajı var.

- En önemlisi kd oranına dikkat edin yani 1 adam vurup 2 kere olurseniz maalesef bı anlamı kalmıyor sona kalmaya çalışın.

Valorant:

- Rakibine nazaran Rank sistemi gayet açık

- Oyunda her 100 puanda bı Rank atlarsiniz.

- Valorantta 2 saatte bı Rank atladigim oluyor. Gerçekten gayet iyi.

- Aynı şekilde burda da çok olmeyin yani 3 kill aldiysaniz 1 kere ölün.

- En büyük hatamız takımdan ayrılıp adam vurma hırsı sakın yapmayın takımla beraber oynayın. Sona kalın.

- Farklı karakter ile oynayın emin olun çok katkısı var.

- Son olarak her maç öncesi antrenman yapin. Isının.

Okuyan herkese teşekkürler

T.P.G.

80+ Titanium
Herkese selamlar. Bugün cs-go ve valorantta tecrübe ettigim kadarıyla Rank sistemini açıklamaya geldim.

Counter Strike Global Offensive:

- Oyunla alakalı çok söylenti var Rank konusunda

- Cs-go da Rank sistemi maalesef belirsiz

- Bazen 3 maç kazanıp Rank atlarsiniz bazen ard arda 7 maç alsanız dahi Rank atlayamassiniz.

- Farklı map oynayarak Rank daha hızlı atlanır diyen var doğru fakat çok da kesin değil

- Kendimden ornek vereyim. Kazandığım maçta Rank düşmüştüm. Maalesef can sıkıcı bı durum.

- Cs-go gibi bı oyunda Rank atlamak istiyorsanız kesinlikle en az 2 arkadaşla girin. Aksi takdirde tek girerseniz bu durum zorlaşıyor.

- Bomba, smoke taktiği yaparsaniz herkesin önüne geçerseniz. Rank konusunda avantajı var.

- En önemlisi kd oranına dikkat edin yani 1 adam vurup 2 kere olurseniz maalesef bı anlamı kalmıyor sona kalmaya çalışın.
CS:GO'da olay ilk başta takımının kazanması.
Sonrasında bombaları aktif kullanmak, bomba kurup/imha etmek, clutch, ace ve EDO almak önemli.
Bir maçta 17 kill al 7 EDO'n olsun 27 kill almış adamdan daha iyi oynamış sayar seni oyun eğer onun EDO'su düşükse.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
CS'nin rank sistemi rezalet desek de yeter sanırım. Onlarca maç kazanarak her maçta en az 3-4 EDO alarak bile rank atlayamayıp, bunun üstüne 3-4 tane maç kaybedince rank düşüyoruz.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Csgoda tek başıma 30 maç kazandım silver 2den silver 3e çıkamadım daha her el ilk 2 3deyim bomba kullanıyorum bombaları kurup çözüyorum ama olmuyor büyük bir ihtimal yeni hesap açıp ilk 10 maçta rakibe yargı dağıtıp gold falan olmaya calısıcam olcak gibi değil ama yoldasta 11 maç kazandım altın nova 2yim çok değişik bir sistem

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Berkay Solak
90 küsür rekabetçi galibiyetim var gümüşüm hala cs de 20 galibiyeti olan arkadaşın rank ı benden yüksek :D

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hypnoss53

80+ Bronze