Neler Yeni

Yardım CS2 Faceit oynamak mantıklı mı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Amacım bıçak değil o kadar maç kazanmak aşırı zor öyle normal maç yerine bunu oynasak sizce karlı mı ne kadar bir sürede skin alınabilir ve özelikle premium almak şart mı?

nvsbLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Aksoy
Amacınız skin çekmek ise premium şart ve sürekli oyun atmanız lazım ne kadar süre oynadığınıza bağlı yani.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
halil
mantıklı hem aiminle gameplayın gelişir hem de lvl kasarsın benim elo 1.8k 9levelim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amacınız skin çekmek ise premium şart ve sürekli oyun atmanız lazım ne kadar süre oynadığınıza bağlı yani.
Premiumda normal görevlerden farklı görevler oluyor mu yoksa aynı görevlerden olup bir sürü mu oluyor nasıl bir olay?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide puan sadece günlük görevlerden mi kazanılıyor

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Abi takım vs mi var gerçekten tek başıma level kasmaya calisiyorum da imkansız gibi
Evet aşırı zor ya var ekip aslında ben ve 1-2 kişi falan çok aşırı iyi oynadığımız söylenmezde takılıyoruz işte discord ver gelmek istersen

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Görkem çetinkaya
Evet aşırı zor ya var ekip aslında ben ve 1-2 kişi falan çok aşırı iyi oynadığımız söylenmezde takılıyoruz işte discord ver gelmek istersen
Level kaçsınız hocam ben max 6 gördüm 🌊 laniyorjm

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

ErenAltun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Necat Eren Altun
Premiumda normal görevlerden farklı görevler oluyor mu yoksa aynı görevlerden olup bir sürü mu oluyor nasıl bir olay?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide puan sadece günlük görevlerden mi kazanılıyor
Görevlerin 1 ay süresi oluyor her ay geliyor görev ama aşırı zor hayatsız olman lazım güzel şeyler kazanmak istiyorsan haftasonları felan küçük görevler geliyor onlar yapılır azar azar puan kasar sonra skin alırsın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Görevlerin 1 ay süresi oluyor her ay geliyor görev ama aşırı zor hayatsız olman lazım güzel şeyler kazanmak istiyorsan haftasonları felan küçük görevler geliyor onlar yapılır azar azar puan kasar sonra skin alırsın
Mesela neler oluyor o görevler ve premiumsuz da iyi görevler oluyor mu

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
burak
faceit bence görevlerden ya da skinlerden ziyade şu açıdan daha iyi, faceit girenler genelde oyunu biraz daha ciddiye alıyor ve daha az toksik insan denk geliyor ikincisi hile ile uğraşmıyorsunuz üçüncüsü takım arkadaşınızı vuramamanız oylama ile atamamanız vs. bunları düşündüğünüzde faceit mantıklı oluyor diğer türlü kanser oluyorum ben şahsen

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Barış Zorbek
Mesela neler oluyor o görevler ve premiumsuz da iyi görevler oluyor mu
Görevleri tamamlayabilmek için premium hesabınız olması şart. Premium yksa görev diye bir şey de olmuyor. Bu görevler her ay aynı ama ay başında ilerlemeniz resetleniyor. Görev kısmında hepsini yaparsanız kazanacağınız o en sondaki skin değişiyor(Bıçak veya eşdeğer bir skin).

Bu görevlerin bazıları çok kolay 180 tane hs at, 5 maç kazan vsvs. Daha zor görevlerden bazıları 50 maç kazan, 55 maç kazan, 60 maç kazan gibi görevler. Bu noktadaki sorun da bu tarz "belirli sayıda maç kazan" görevlerinin stacklenmemesi. Yani siz 50 maç kazanırken 55 maç görevinde de aynı anda ilerleme kaydetmiyorsunuz. Böyle olunca da o en sondaki görevleri yapmak işkence haline geliyor.

Tüm görevleri yapıp en sondaki skini almak için aylık 265 kazanmanız gerekiyor. %50 win rate ile oynasanız ayda 530 maç atmanız gerekir. Bu da günlük 17-18 maça denk geliyor. Yani gerek yok alacağınız skin de 150 dolarlık bir skin. Bunun yerine part time işte çalışmak daha karlı. Ayrıca faceit çok competitive bir platform oyunlar da hayli intense geçecektir. Çok fazla toksik ve sinirli oyuncu göreceksiniz.

Premium'un güzel yanı map ve server özelleştirebilmenizin yanı sıra supermatch denilen özelliği kullanabilmeniz. Bu eşleştirme türünde elo olarak da level olarak dengeli iki takım kurarak oyun oynamayı sağlıyor bence güzel.

Şahsen kendi elom şu an 2200 ,eğlencesine oynuyorum competitive oynamayı uzun zaman önce bıraktım. Hile oranı daha az olduğu ve sunucuları daha iyi olduğu için oynuyorum. Tek başınıza grind yapmak gerçekten zor oyunu çok sevmelisiniz aksi takdirde ekibiniz varsa oynayın derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,967
Üyeler
147,044
Son üye
Krypt
Top Bottom