Neler Yeni

Sizce CS2 biter mi ? yatırım mantıklı mı ?

Hanaz

80+ Gold
Mesaj bitti whatsapp geldi. Msn bitti skype geldi o bitti bu geldi. her şey her an bitebilir bu kadar kesin kararlı olmayın.
O kadar parayı oyuna yatırmak bana göre saçmalık dolarda kalsa yine kazandırır hatta altın alsan daha da garanti. Belki az kazandırır ama oyuna göre paranın sende kalma olasılığı çok daha yüksek.
işte bu kafayla hareket etmek çok saçma cs2 şuan çöp ama valve birşeyler yapacak YAPMALI ki oyun iyileşsin 128 subtick vardı yalan oldu artık ping değerine göre subtick alıyoruz 128 e geçersek oyun da devrim olur buda yine hype demek

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Sinan İ.
işte bu kafayla hareket etmek çok saçma cs2 şuan çöp ama valve birşeyler yapacak YAPMALI ki oyun iyileşsin 128 subtick vardı yalan oldu artık ping değerine göre subtick alıyoruz 128 e geçersek oyun da devrim olur buda yine hype demek
Sana o doğru bana bu kafa yapımız farklı. Bana göre 800 doları oyuna yatırmak saçma sana göre olmayabilir zaten bu yüzden burda tartışıyoruz. Arkadaşta bizim önerilerimizden kafasına mantıklı geleni uygular.
Konuyu açan arkadaş düşünsün olurda oyun batarsa 800 doları ya da bir miktarı gider ama batmazsa baya para kazanmış olur. Büyük kumar. 😀

Hanaz

80+ Gold
Sana o doğru bana bu kafa yapımız farklı. Bana göre 800 doları oyuna yatırmak saçma sana göre olmayabilir zaten bu yüzden burda tartışıyoruz. Arkadaşta bizim önerilerimizden kafasına mantıklı geleni uygular.
Konuyu açan arkadaş düşünsün olurda oyun batarsa 800 doları ya da bir miktarı gider ama batmazsa baya para kazanmış olur. Büyük kumar. 😀
cs nin batması gibi bi durum olamaz imkan vermiyoruz ha 3 iq yatırım yapar gider ayda yılda 3 4 satılan bıçak vs alır ozaman kendi batar bunun için yatırım discord sunucuları var

Top Bottom