Neler Yeni

Cyberpunk 2077 alınır mı?

natsirole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
natsirole
Ekran kartın iyiyse kesinlikle al ve oyna. Ana hikayesi orta seviye, yan görevlerin çoğu güzel, build sistemi güzel karakteri istediğiniz şekilde oynayabiliyorsun. Başta dediğim gibi ekran kartın iyiyse path tracing ile kendini oyunun içinde gibi hissediyorsun. Alıcaksan tavsiyem Dlc'yi de al çünkü dlc harika cp2077 oynayıp dlc'yi oynamamak yazık olur.
4060 ti 16 gb vram
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartın iyiyse kesinlikle al ve oyna. Ana hikayesi orta seviye, yan görevlerin çoğu güzel, build sistemi güzel karakteri istediğiniz şekilde oynayabiliyorsun. Başta dediğim gibi ekran kartın iyiyse path tracing ile kendini oyunun içinde gibi hissediyorsun. Alıcaksan tavsiyem Dlc'yi de al çünkü dlc harika cp2077 oynayıp dlc'yi oynamamak yazık olur.
hocam bir de dlc yi alacak kadar para biriktiremedim

Renarchi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Furkan Emre
DLC dahil olsaydı 500TL'ye okay olurdum çünkü DLC oyundan daha kapsamlı ama 2-3kez bitirdim sonra modladım rahat 100 saat oynadım.
Hangi modları kurdunuz? Araba modları ve TPS kamera açısı dışında iyi bir mod bulamamıştım ben.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Fırat divitci
Oyunu satın almış birisi olarak daha oynamamış olmama rağmen ( ondan önce oynamayı planladığım oyunlar var ) oyunu tavsiye ederim ama indirimde olmasına rağmen dlc'siz halinin 500tl olması insanı biraz üzüyor. Torrenti önermem lakin paranı kırılmamış oyunlara yöneltmen daha sağlıklı olacaktır.

Renarchi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Furkan Emre
4060 ti 16 gb vram

hocam bir de dlc yi alacak kadar para biriktiremedi

4060 ti 16 gb vram

hocam bir de dlc yi alacak kadar para biriktiremedim
16gb vram ile path tracingi rahatça açabiliyor olman lazım. Eğer paran yoksa crack oyna, oyunu satın almak zorunda değilsin.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Mehmet Aslan
Alıntıyı görüntüle
500 tl ye düşmüş. Alınır mı
Oyundan beklentin ne ? Hikaye arıyorsan alınmaz , grafik arıyorsan düşünülebilir. Bana göre Phantom Liberty dlc si olmadan alınabilecek bir oyun değil.

Ben şöyle bir sepet hazırlamıştım kendime bakmak istersen:

natsirole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
natsirole
Sonuç olarak oyunu almadım. Kırılmış olduğunu da bilmiyordum. Sağolun

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Hangi modları kurdunuz? Araba modları ve TPS kamera açısı dışında iyi bir mod bulamamıştım ben.
Araba modu 240SX bmw falan bi 10-20 saatte öyle araba sürmüştüm boş boş. 3üncü bitirişimdi.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom