Neler Yeni

Öneri Cyberpunk 2077 neden alınmalı?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
  1. Oyun Türkçe altyazıyla geliyor. En önemli sebep budur.
  2. CD Projekt Red yapıyor bu oyunu. RPG yönünden kendilerini Witcher serisiyle kanıtlamış bir firma.
  3. Oyun yurt dışında 60 dolardan satışa çıkıyor. Türkiye'ye özel fiyatı 249.99 TL yani 30 Dolar.
  4. Oyun ortalama 40-50 saat sürecek, daha fazla da olabilir. Verdiğiniz paranın hakkını kesinlikle alacaksınız.
  5. Oyunun görevleri, hikayesi sürükleyici olacak gibi duruyor. Sürekli olarak karakter geliştirmeleri, yeni insanlar, yeni sokaklar... Sıkılacağınızı düşünmüyorum bile.
  6. Cyberpunk 2077 çıkışının ardından 1-2 ay sonra Online mod gelecek. Online mod GTA kafasında olma ihtimali bir hayli yüksek. Oyunu bitirdiniz, Online'da takılabilirsiniz doyasıya.

Kesinlikle fiyatına değecek bir oyun Cyberpunk 2077.
Oyunda korsan koruma olmayacak yani oyun çıktığı gibi korsana düşecek.
Fakat CD Projekt Red firmasının yaptığı özel fiyatlandırma ve Türkçe altyazı seçeneğini es geçip korsana yönelecekseniz, bu firmaya çok büyük haksızlık yapmış olursunuz.

İyi günler dilerim hepinize.​

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
  1. Oyun Türkçe altyazıyla geliyor. En önemli sebep budur.
  2. CD Projekt Red yapıyor bu oyunu. RPG yönünden kendilerini Witcher serisiyle kanıtlamış bir firma.
  3. Oyun yurt dışında 60 dolardan satışa çıkıyor. Türkiye'ye özel fiyatı 249.99 TL yani 30 Dolar.
  4. Oyun ortalama 40-50 saat sürecek, daha fazla da olabilir. Verdiğiniz paranın hakkını kesinlikle alacaksınız.
  5. Oyunun görevleri, hikayesi sürükleyici olacak gibi duruyor. Sürekli olarak karakter geliştirmeleri, yeni insanlar, yeni sokaklar... Sıkılacağınızı düşünmüyorum bile.
  6. Cyberpunk 2077 çıkışının ardından 1-2 ay sonra Online mod gelecek. Online mod GTA kafasında olma ihtimali bir hayli yüksek. Oyunu bitirdiniz, Online'da takılabilirsiniz doyasıya.

Kesinlikle fiyatına değecek bir oyun Cyberpunk 2077.
Oyunda korsan koruma olmayacak yani oyun çıktığı gibi korsana düşecek.
Fakat CD Projekt Red firmasının yaptığı özel fiyatlandırma ve Türkçe altyazı seçeneğini es geçip korsana yönelecekseniz, bu firmaya çok büyük haksızlık yapmış olursunuz.

İyi günler dilerim hepinize.​
Bu tarz oyunlar hiç oynamamıştım bi deneyeceğim bakalım nasıl olacak.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Adamların Türkleri önemsemesi güzel bir şey ama brn Witcher 3 ü sevmiyorum bu oyunu 50 kere ertelediler ve ben güvenmiyorum oyun çıksın incelemelerden 78 üstü alsın düşünürüm şuan daha çıkmamış ve sürekli ertelenen oyuna 250 vermem.

Top Bottom