Neler Yeni

Öneri Cyberpunk 2077 neden alınmalı?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,844
İsim
.
Yaptıgın yorumdan bu mantıgı çıkarabilriiz. 'Dünya da hırsızlık var yapılıyor. Hırsızlık yapmak kötü bir şey diyenlere gıcık oluyorum. Çünkü hırsızlık hayatın gerçegidir.' demekle bence aynı.
Bence oyunu satın alabilecek imkanı olan herkes satın almaya baksın. CD firması Türk oyunculara her zaman dost eli uzattı ve Türk oyunseverlere sahip çıktı. Aynı hassasiyeti bizim de yapamamız gerek. Oyunu seviyorsak satın almalıyız. Korsan oynamamalıyız.
Herkes senin gibi düşünmüyor
Beleş varken neden para vereyim diyor anlatabildimmi

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  1. Oyun Türkçe altyazıyla geliyor. En önemli sebep budur.
  2. CD Projekt Red yapıyor bu oyunu. RPG yönünden kendilerini Witcher serisiyle kanıtlamış bir firma.
  3. Oyun yurt dışında 60 dolardan satışa çıkıyor. Türkiye'ye özel fiyatı 249.99 TL yani 30 Dolar.
  4. Oyun ortalama 40-50 saat sürecek, daha fazla da olabilir. Verdiğiniz paranın hakkını kesinlikle alacaksınız.
  5. Oyunun görevleri, hikayesi sürükleyici olacak gibi duruyor. Sürekli olarak karakter geliştirmeleri, yeni insanlar, yeni sokaklar... Sıkılacağınızı düşünmüyorum bile.
  6. Cyberpunk 2077 çıkışının ardından 1-2 ay sonra Online mod gelecek. Online mod GTA kafasında olma ihtimali bir hayli yüksek. Oyunu bitirdiniz, Online'da takılabilirsiniz doyasıya.

Kesinlikle fiyatına değecek bir oyun Cyberpunk 2077.
Oyunda korsan koruma olmayacak yani oyun çıktığı gibi korsana düşecek.
Fakat CD Projekt Red firmasının yaptığı özel fiyatlandırma ve Türkçe altyazı seçeneğini es geçip korsana yönelecekseniz, bu firmaya çok büyük haksızlık yapmış olursunuz.

İyi günler dilerim hepinize.​
Ve de Beklenenden daha düşük sistem gereksinimi :)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,733
İsim
Eren Yeager
Ön siparisin bile 250TL olması bu oyunu alınabilir yapar bence ben de bu ayın sonunda ön sipariş yapacağım ilk defa bu denli bir para vereceğim ve eminim sonuna kadar hakedecek

Exâmple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Osman Anıl Başaran
  1. Oyun Türkçe altyazıyla geliyor. En önemli sebep budur.
  2. CD Projekt Red yapıyor bu oyunu. RPG yönünden kendilerini Witcher serisiyle kanıtlamış bir firma.
  3. Oyun yurt dışında 60 dolardan satışa çıkıyor. Türkiye'ye özel fiyatı 249.99 TL yani 30 Dolar.
  4. Oyun ortalama 40-50 saat sürecek, daha fazla da olabilir. Verdiğiniz paranın hakkını kesinlikle alacaksınız.
  5. Oyunun görevleri, hikayesi sürükleyici olacak gibi duruyor. Sürekli olarak karakter geliştirmeleri, yeni insanlar, yeni sokaklar... Sıkılacağınızı düşünmüyorum bile.
  6. Cyberpunk 2077 çıkışının ardından 1-2 ay sonra Online mod gelecek. Online mod GTA kafasında olma ihtimali bir hayli yüksek. Oyunu bitirdiniz, Online'da takılabilirsiniz doyasıya.

Kesinlikle fiyatına değecek bir oyun Cyberpunk 2077.
Oyunda korsan koruma olmayacak yani oyun çıktığı gibi korsana düşecek.
Fakat CD Projekt Red firmasının yaptığı özel fiyatlandırma ve Türkçe altyazı seçeneğini es geçip korsana yönelecekseniz, bu firmaya çok büyük haksızlık yapmış olursunuz.

İyi günler dilerim hepinize.​
Bu paranın değersizliği benim suçum değil durumum yok korsan oynayacağım ne yazık ki.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
sırf Türkçe destekli çıkıyor diye aldım

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru