Neler Yeni

DA-2 Sistem kullananlar tavsiye-öneri verebilir mi?

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bi dakika fotoğraf gönderiyim buraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu iki monitör arasında fiyat farkı çok az nedeni nedir hangisini önerirsiniz ?
Anladığım kadarıyla 27 inc olan ips değil biri 27 inc 165hz va panel(veya tn) biri 24 inc ips panel 144hz hemen hemen aynı fiyat olması normaldir 165 hz 27 inc olanı öneririm

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
Anladığım kadarıyla 27 inc olan ips değil biri 27 inc 165hz va panel(veya tn) biri 24 inc ips panel 144hz hemen hemen aynı fiyat olması normaldir 165 hz 27 inc olanı öneririm
Bu ips ve diğer ayırdığınız şey nedir bi kaç konuda gördüm fakat aydınlanamadım açıklayabilir misin acaba aradaki farkını 2 monitörün

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bu ips ve diğer ayırdığınız şey nedir bi kaç konuda gördüm fakat aydınlanamadım açıklayabilir misin acaba aradaki farkını 2 monitörün
Ips renkleri en düzgün olan paneldir eğer film izleyecekseniz edit pscs6 gibi şeylerle uğraşacaksanız renk doğruluğu açısından en iyi paneldir ve almanız gereken panel odur önerilen yani ama cs go gibi fps oyunları oynuyorsan senin için renk doğruluğu fazla önemli değildir va panel yeterde artar ki ben va olanı almanızı öneririm çünkü 165 hz + 27 inc he şunuda söyliyim va panelde edit yapılmaz pscs6 kullanamazsın gibi şeyler yok tabii ki kullanılır filminide izlersin

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
Ips renkleri en düzgün olan paneldir eğer film izleyecekseniz edit pscs6 gibi şeylerle uğraşacaksanız renk doğruluğu açısından en iyi paneldir ve almanız gereken panel odur önerilen yani ama cs go gibi fps oyunları oynuyorsan senin için renk doğruluğu fazla önemli değildir va panel yeterde artar ki ben va olanı almanızı öneririm çünkü 165 hz + 27 inc he şunuda söyliyim va panelde edit yapılmaz pscs6 kullanamazsın gibi şeyler yok tabii ki kullanılır filminide izlersin
Teşekkürler. Bir de klavye için önerin var mı uzun zamandır masaüstü kullanmadım lapop klavyesi gayet yumuşak ve hassas idi. Fiyat performans olarak var mı önerebiliceğin bir klavye

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Teşekkürler. Bir de klavye için önerin var mı uzun zamandır masaüstü kullanmadım lapop klavyesi gayet yumuşak ve hassas idi. Fiyat performans olarak var mı önerebiliceğin bir klavye
Calypso RGB blue veya red switch öneririm ama özellikle RGB olanına bakın çünkü rainbow larıda var onlar RGB değil! Alternatif olarakta katana blue veya red switch öneririm ama red öneririm gece çok ses çıkarıyor ben laptop klavyesinden bile rahatsız oluyorum gece dikkat edin bu konuda

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
Calypso RGB blue veya red switch öneririm ama özellikle RGB olanına bakın çünkü rainbow larıda var onlar RGB değil! Alternatif olarakta katana blue veya red switch öneririm ama red öneririm gece çok ses çıkarıyor ben laptop klavyesinden bile rahatsız oluyorum gece dikkat edin bu konuda
Switch yani değiştirme dediğiniz klavyede ne özellik sağlıyor anlayamadım ?

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Birkaç güne Da-2 sistemini almayı planlıyorum. Satın alıp kullanan arkadaşlardan tavsiye öneri eleştiri varsa bekliyorum. Teşekkürler
Hocam sadece oyun oynayacaksan soğutucuyu sonra da alabilirisn. Gta 5 ultra ayarlarsa 70'i geçmedi işlemcim 3 saatlik oynanıştan sonra.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Switch yani değiştirme dediğiniz klavyede ne özellik sağlıyor anlayamadım ?
Red switch ve blue switch blue switch en çok ses çıkaran switch tir daktilo gibi
Red switch daha az ses çıkarır ben red öneriyorum

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
tek düşündüğüm m2 ssd nin ekran kartının arkasında kaldığı için endişelenmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri