Neler Yeni

DA-2 Sistem yaşadığım sorun

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet kaldırdık yüklenirken beklenmedik bir hatayla karşılaşıldı dedi kurmadı ondan sonra sondan bir önceki sürümü kurdum hiçbir sıkıntı çıkmadı.
Şu anlık bir sorun yok o zaman değilmi efendim ? Umarım da bir sorun çıkmadan kullanırsınız.
Bende son sürümü yüklerken o hatayı alıyordum çözümüm bulamamıştım.Neyse ki siz sürücüleri yüklemişsiniz umarım tekrar bu tarz sorunlar ile karşılaşmazsınız.

COREXAR

80+ Silver
Şu anlık bir sorun yok o zaman değilmi efendim ? Umarım da bir sorun çıkmadan kullanırsınız.
Bende son sürümü yüklerken o hatayı alıyordum çözümüm bulamamıştım.Neyse ki siz sürücüleri yüklemişsiniz umarım tekrar bu tarz sorunlar ile karşılaşmazsınız.
Yok sıkıntı çıkmadı derken kurulumda arasıra hala oluyor kasmalar umarım düzelir.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....

COREXAR

80+ Silver
Evet 2004'de update ile sorunlar düzeldi.

Elinin altında dursun lazım olursa. O yazdığın mesaja istinaden attım onu
Tamamdır teşekkür ederim sorun olursa birde bunu kurar denerim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Dostum pişman oldum falan bu tür laflara gerek yok belli ki sistemde bir sorun var bulunur çözülür. SSD'ni bir kontrol ettirmeni öneririm SSD'de sorun olabilir veya ilk çnce windows 1909 sürümü yükle bir de öyle kontrol et

COREXAR

80+ Silver
Dostum pişman oldum falan bu tür laflara gerek yok belli ki sistemde bir sorun var bulunur çözülür. SSD'ni bir kontrol ettirmeni öneririm SSD'de sorun olabilir veya ilk çnce windows 1909 sürümü yükle bir de öyle kontrol et
Hocam belirtmiştim size ben tekrar teşekkür ederim böyle sistem yaptığınız için. Pişman olduğum nokta amd tercih etmemdi. İnşallah çözeriz hocam bende yanılırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam belirtmiştim size ben tekrar teşekkür ederim böyle sistem yaptığınız için. Pişman olduğum nokta amd tercih etmemdi. İnşallah çözeriz hocam bende yanılırım.
Yükleyip tekrar yazacağım.

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe
bence iade etsin pişmansa başka ihtiyacı olan alsın?

COREXAR

80+ Silver
Hocam peki benim bir sorum var bu pc ye @Ouzkskn hocamın attığı siteden w10 indiriyorum. İndikten sonra usb ye atacağım ve kuracağım ancak biostan nasıl sıfırlayacağım onu anlamadım anlatabilirmisiniz rica etsem?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki benim bir sorum var bu PC ye @Ouzkskn hocamın attığı siteden w10 indiriyorum. İndikten sonra usb ye atacağım ve kuracağım ancak biostan nasıl sıfırlayacağım onu anlamadım anlatabilirmisiniz rica etsem?
@White Ravens Hocam sizin bilginiz varmı bu konuda

COREXAR

80+ Silver
Tam anlamadım. BIOS'umu sıfırlamak istiyorsun. BIOS'tan Boot ayarı mı yapmak istiyorsun. ?
Hayır tekrar wındows kurmak istiyorum şuan 2004 var ve 1909 kuracağım indirme neredeyse bitti. 1909'u sizin attığınız konudan indirdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,547
Üyeler
147,158
Son üye
Kerem Karakuş
Top Bottom