Neler Yeni

DA-2 Sistem yaşadığım sorun

Yuzzy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Yavaş

COREXAR

80+ Silver
Amd nin iatesinden indirdim en son ve ondan onceki surumu yukledim degisen birsey olmadi. Windows 10 2004 yikledim ilk etapta onuda uefi olarak windowsun kendi sitesinden sonra 1909 yükledim 2004 de sorun olabilir diye onuda yukarida bi arkadaş atmişti bir siteden ordan indirdim.Pc yi ilk açtiğimda baya kasiyoe 2 3 defa yeniden başlatinca düzeliyor. Acaba ben pc yi kapatirken arkadaki power dügmesinden ve fişten çekip kapiyor(bilgisayar kapandiktan sonra) pc yi acarken de açip fişe taktiktan sonra beklemeden direk aciyorum ondan olma ihtimali var mi acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
Amd nin iatesinden indirdim en son ve ondan onceki surumu yukledim degisen birsey olmadi. Windows 10 2004 yikledim ilk etapta onuda uefi olarak windowsun kendi sitesinden sonra 1909 yükledim 2004 de sorun olabilir diye onuda yukarida bi arkadaş atmişti bir siteden ordan indirdim.PC yi ilk açtiğimda baya kasiyoe 2 3 defa yeniden başlatinca düzeliyor. Acaba ben PC yi kapatirken arkadaki power dügmesinden ve fişten çekip kapiyor(bilgisayar kapandiktan sonra) PC yi acarken de açip fişe taktiktan sonra beklemeden direk aciyorum ondan olma ihtimali var mi acaba?
Ürünü arızalı olduğunu belirterek onarım talep etmelisin 20 iş günü içinde sonuçlanır sistemden biraz ayrı kalırsın ama değer ben de El Capitan da bazı sorunlar yaşadım onarımdan sonra çok güzel oldu sen de kendini yorma hiç gönder gitsin yaşadığın sorunu da ayrıntılı olarak yaz incehesap bu konuda iyiydi itopya nasıl bilmiyorum

COREXAR

80+ Silver
Ürünü arızalı olduğunu belirterek onarım talep etmelisin 20 iş günü içinde sonuçlanır sistemden biraz ayrı kalırsın ama değer ben de El Capitan da bazı sorunlar yaşadım onarımdan sonra çok güzel oldu sen de kendini yorma hiç gönder gitsin yaşadığın sorunu da ayrıntılı olarak yaz incehesap bu konuda iyiydi itopya nasıl bilmiyorum
Mail atacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,145
Üyeler
156,438
Son üye
ErenErl33
Top Bottom