Neler Yeni

DA-3 sistem geldi, bazı test sonuçları ve görseller / CPU: R5 3500X

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Hocam iyi misiniz? O zaman hızaşırtma da yapmayalım nasıl olsa AMD düşünmüştür diyelim? hatta stok soğutucu kullanalım onu da düşünmüşlerdir.
Ne alaka amd stok hızları için bir voltaj belirliyor. Siz oc yaptığınızda zaten amd nin belirlediği saat hızını arttırıyorsunuz dolayısıyla elbette voltajı yükselteceksiniz.

Ha diyorsanız ki uv yaparken frekansında düşürüyorum o zaman otomatikman daha alt segment bir işlemciye indirgemiş oluyorsunuz!

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Ne alaka amd stok hızları için bir voltaj belirliyor. Siz oc yaptığınızda zaten amd nin belirlediği saat hızını arttırıyorsunuz dolayısıyla elbette voltajı yükselteceksiniz.

Ha diyorsanız ki uv yaparken frekansında düşürüyorum o zaman otomatikman daha alt segment bir işlemciye indirgemiş oluyorsunuz!
yalnız uv yapılırken ghz arttırılır :D

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,742
İsim
Toxpox

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aynen hocam. 1.1v ile 4.2 de çalıştırınca underclock yapmış oluyoruz hatta FX işlemcisi oluyor haklısınız.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
İşte moderasyon ekibi budur!
Yanlış bilgi nerede aslan parçası ??? biri tekerinize çomak soktu değilmi!!!
Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur

AMA DOĞRUYU SÖYLEMEYE DEVAM EDER!
Doğrumu ahhshaha knk bu parçaları donanım arşivi fln üretmiyor bunlar evrensel parçalar her yerde bu şekilde çalışıyor, sistem 1000 TL indirimli yayınlandı.

Wehrmacht

80+
Hey maşallah cpu 90 derece görmüş gpu 79 baya güzel sistem...
Bizim halk olarak hakkımız yada bize reva görülenler işte böyle en kalitesiz ürünler maalesef PC toplayan öneren youtuber larda buna çanak tutuyorlar!
Bütçemiz buna el veriyor diyorsanız da neden böyle onu bir sorgulayın derim!
Niye yanlış bilgilendirmeden uyarı aldı?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hey maşallah cpu 90 derece görmüş gpu 79 baya güzel sistem...
Bizim halk olarak hakkımız yada bize reva görülenler işte böyle en kalitesiz ürünler maalesef PC toplayan öneren youtuber larda buna çanak tutuyorlar!
Bütçemiz buna el veriyor diyorsanız da neden böyle onu bir sorgulayın derim!
Sistem tek tek toplandığında 900TL indirimli bir sistem oluşturduğum ve bunu izleyenlerime sunduğum kanıtlı bir şekilde ortadır. Ben o kadar mükemmel bir iş çıkartıyorum ki işlemcisine kule tipi bir soğutucu alsa yine cebinde parası kalıyor kasaının içini fanlarla donatsa yine cebinde parası kalıyor. 28 yaşındayım hater olmak için komik duruma düşüyorsunuz yapmayın.

Isındı diyen totosunu kaldırıp sıvı soğutma veya kule tipi soğutmaya para harcayacak bu kadar basit

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Sistem tek tek toplandığında 900TL indirimli bir sistem oluşturduğum ve bunu izleyenlerime sunduğum kanıtlı bir şekilde ortadır. Ben o kadar mükemmel bir iş çıkartıyorum ki işlemcisine kule tipi bir soğutucu alsa yine cebinde parası kalıyor kasaının içini fanlarla donatsa yine cebinde parası kalıyor. 28 yaşındayım hater olmak için komik duruma düşüyorsunuz yapmayın.

Isındı diyen totosunu kaldırıp sıvı soğutma veya kule tipi soğutmaya para harcayacak bu kadar basit
Abi maalesef anlamıyorlar yada bilerek yapıyorlar , Nedir bu kin ya .

Erol Aksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Erol Aksu

Yargı dağıtıldı...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom