Neler Yeni

Da 5 alana hayırlı olsun

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Abdullah abi bize kod gibi bişey verse yani mesela satın al butonu kilitli olacak oyun için alacak kişilere kod verecek 1 tane alma şansı olacak o kodu yazınca buton aktife olacak sepete ekleyip alacağız
Olabilir ama abdullah abinin foruma adam çekmek içinde yapmış olabilir sadece forumda olmasıda yetebilir eğer böyle olursa zaten moralim düşer ben almasamda önemli değil ama 22 mayıstan önce üye olan kişilerin yada mesaj sayısı rütbesi yüksek kişilerin bundan faydalanması lazım bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynn oyun için almayacaklar da kod alır oyun oynayacam diye
Yaw knk çocuk zaten 1 tane diyo 1 kişinin 20 tane almasından iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Mehmet
Olabilir ama abdullah abinin foruma adam çekmek içinde yapmış olabilir sadece forumda olmasıda yetebilir eğer böyle olursa zaten moralim düşer ben almasamda önemli değil ama 22 mayıstan önce üye olan kişilerin yada mesaj sayısı rütbesi yüksek kişilerin bundan faydalanması lazım bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaw knk çocuk zaten 1 tane diyo 1 kişinin 20 tane almasından iyidir
mesaj sayısına bakması kötü olur ben çok mesaj yazmıyorum benim gibi çoğum yazmıyodur

Cevizli sucuk

80+ Bronze
mesaj sayısına bakması kötü olur ben çok mesaj yazmıyorum benim gibi çoğum yazmıyodur
Bence mesaj sayısına bakması mantıklı çünkü forumda bence aktiflik önemli kendim için söylemiyorum ben almasamda olur bende eski değilim 1.5 aydır falan varım eğer forum özel olucaksa aktif ve eski kişilere bakılmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,777
Üyeler
151,801
Son üye
mesuttosun
Top Bottom