Neler Yeni

DA Forum hangi aşıyı yaptırdı/yaptıracak(ANKET)

sinovac

• biontech

Oylar: 97 67.4%
  • pfizer

Oylar: 0 0.0%
  • moderna

Oylar: 0 0.0%
  • turkovac

Oylar: 4 2.8%
  • sinovac

Oylar: 6 4.2%
  • yaptırmayı düşünmüyorum

Oylar: 37 25.7%

• Oy kullanan toplam üye
    144

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,944
İsim
Semih Boran
Bana kalsa aşı olmazdım. Mecbur bıraktıklarında da Sinovac olurdum. Ailemden ötürü şimdiden Sinovac olacağım hemde yarın. Bu arada aşı olmadan önce Muhafaza duasını ve Kureyş suresini okuyun. :)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Olm onu bunu boşverinde 4. doz aşı gelmiş lna
Sağlıkçılar için iyi oldu. En ön cephedeler sürekli virüs yüküyle maruz kalıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nası ya babama 3 doz sinovac dediler
Biontech olması daha iyi olur.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Sağlıkçılar için iyi oldu. En ön cephedeler sürekli virüs yüküyle maruz kalıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biontech olması daha iyi olur.
En başta 2 doz olundu sonra 3 doz şimdide 4. doz olunca insan ister istemez şüpheleniyor.
Bu 1./2. doz olayını bende anlamış değilim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
En başta 2 doz olundu sonra 3 doz şimdide 4. doz olunca insan ister istemez şüpheleniyor.
Bu 1./2. doz olayını bende anlamış değilim.
Neyinden şüphelendin? En yüksek koruma lazım sağlıkçılara çünkü senin benim 10 katımız virüs yüküne maruz kalıyorlar. Sinovac gerçekten artık güçsüz ve koruması az(sağlıkçılara yetmeyecektir) bu yüzden çift doz sinovac olmak isteyenlere devlet müsaade etmiş ne var bunda ki?

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
İbrâhim Halil
Neyinden şüphelendin? En yüksek koruma lazım sağlıkçılara çünkü senin benim 10 katımız virüs yüküne maruz kalıyorlar. Sinovac gerçekten artık güçsüz ve koruması az(sağlıkçılara yetmeyecektir) bu yüzden çift doz sinovac olmak isteyenlere devlet müsaade etmiş ne var bunda ki?
6-8 ayda 4. doza geldik normal mi bu? Birkaç aya kalmaz 5. dozu konuşuyor olacağız.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
6-8 ayda 4. doza geldik normal mi bu? Birkaç aya kalmaz 5. dozu konuşuyor olacağız.
Anlamıyorsunuz galiba, şu an 2 doz sinovac sürekli virüs yüküne maruz kalanlarda yeterince koruma sağlamıyor.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
biontech zaten pfizer firmasının aşısı değil mi? ayrı ayrı şıklamana gerek yoktu :D

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Anlamıyorsunuz galiba, şu an 2 doz sinovac sürekli virüs yüküne maruz kalanlarda yeterince koruma sağlamıyor.
Bu yüzden onlara çift doz biontech hakkı tanınmış burda anlamayacak ne var? 2 doz biontech olanlarda 3. Doza gerek yok zaten.

Top Bottom