Neler Yeni

DA Forum Yazım yanlışları

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII
Bunu özellikle Donanım Arşivi forumda fark ettim. İnanılmaz yazım hatası yapılıyor. Tamam de, da, ki yazımını herkes bilmiyor olabilir ama lütfen "ya da" yı ayrı yazın, mı mü mısın soru eklerini ayırın. herkes değil herkes, saten değil zaten. Biliyorum burası Technopat değil ama gerçekten inanılmaz iğrenç görünüyor, bildiğim bir konu olsa bile cevap veresim gelmiyor. Bir kere yarım saatinizi ayırıp öğrenseniz ömür boyu unutmazsınız. Herkese ricamdır iyi forumlar.
Hadi böyle yazım hataları neyse de hiçbir noktalama işareti kullanmayıp her şeyi küçük harfle yazanlar var bir de. Onları anlamak için bilmem kaç defa okuyorum.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Kesinlikle sana kaTılıyorum. Keşke herkes biraz daha dikkaT eTse. Şaka bir yana gerçekten bazen çok saçma sapan cümleler kurarak konu açıyorlar. Örneğin: https://forum.donanimarsivi.com/konu/bilgisayarda-alan-cok-az.875509/
Anlamayanlar için t harfi haç işaretine benzediğinden dolayı büyük t kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi böyle yazım hataları neyse de hiçbir noktalama işareti kullanmayıp her şeyi küçük harfle yazanlar var bir de. Onları anlamak için bilmem kaç defa okuyorum.
Evet kanka adamın bir cümle yazışı var ve neyin nerde olduğu belli değil. Rastgele bir yere virgül atınca farklı bir anlam çıkıyor.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Kusura bakmayında derdinizi seveyim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII

feritmusaoz

80+ Bronze