Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Kesinlikle troll hesaplar(onun dışında şikayet edilecek hiç bir durum yok)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Forumu forum yapan üyelerdir. Forumun kendisinde hiçbir problem yok mis gibi forum. Troll hesaplar olmasa çok daha güzel olurdu.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Gereksiz yere üzgün ve kızgın atan kişiler gerekli uyarıyı almıyor.
Trol konular sıklıkla açılıyor.

Saydığım sıkıntılar olmadığında forumda zaman geçirmek oldukça zevkli.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Üyelere cevap verilirken alttan laf atma çabaları pek fazla gözükmüyor ama ara sıra karşılaşanlar illa ki oluyordur

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aşağı taraf ekrana sığmadı anladınız, o kısımlar tamamen kaldırılmalı bence.

Ekler

• Screenshot_20210520-233458_Opera.jpg
    Screenshot_20210520-233458_Opera.jpg
    328.5 KB · Hit: 102
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Forumu seviyorum abi tek sıkıntım toxicler ve troll mesajlar.
Ek olarak forumda tema seçeneği olabilir daha farklı görüntü hoş olabilir ama zor da olabilir sizin için.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Bir diğer konu rapor ediyorum kabul edilmeyebilir ama en azından reddedildi diye bilgilendirme görmek isterim bakılmadığını düşünüyorum moderatör eksikse alım yapılmalı bazı saatlerde sayfa başı boş kalıyor

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şu çubuğun olmamsından rahatsızım
2021-05-20 (3)_LI.jpg

Top Bottom