Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Toxic kişiler oluyor en ufak eleştiride hakarete başlıyor bu bireyler
Ceza olarak 1 hafta uzaklaştırılıyor. Biraz daha ağır cezalar gerekiyor...

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Hocam işte bu yüzden moderatör sayısının biraz arttırılmasını da isityoruz. Moderatör sayısı bence biraz az hem üstelik fazladan moderatör de göz çıkarmaz.
Bana mod listesi yapsanıza bakayım :) 2-3 kişi vardı onlar kendi istemiyor. Kalanlar hep uyarı almış, ceza almış insanlar. Öyle her şeye mod alın yazmak kolay olabilir fakat işi pratiğe dökmek bir değil.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Bir sürü sıkıntı olduğunu ve tabii normal olduğunu, bunların zamanla rapor sisteminde toplanıp varılan ortak kanılar ile düzeltilebileceğini düşünüyorum.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Bana mod listesi yapsanıza bakayım :) 2-3 kişi vardı onlar kendi istemiyor. Kalanlar hep uyarı almış, ceza almış insanlar. Öyle her şeye mod alın yazmak kolay olabilir fakat işi pratiğe dökmek bir değil.
Aslında uyarı sınırı olmasa sayabileceğim üye çok ancak uyarı sınırını da hesaba katarsk max 3 tane sayarım sanırım.

Umut0526

80+ Silver
Bazı toxicler, sahte hesaplar, en iyi cevabın uzun süre sonra seçilmesi gibi şeyler

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Sınır 3 müydü?
Evet , ben de öyle biliyorum

Aldığı uyarılara bakılsa mesela ? Ben bir ekran kartında tek stok kalınca ve fiyatı da uygun geldiği için aceleyle yurtdışı alışverişi kısmına konu açmıştım. Bu yüzden uyarı yedim.
Mesela bu tarz uyarıları varsa onları gözardı etmek durumu falan olmaz mı ?

*Modluk vb peşinde değilim yanlış anlaşılmasın

Son düzenleme:

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Așırı sorun değil fakat bir bug var forumda. Yeni konu açacağım zaman mobilde örneğin konu dıșı kısmında açacağım 3 4 saniye içerisinde en alta inene kadar birden geri en yukarıya atıyor. Tekrar așağı dogru kaydırıp hangi konu basliginda acicagimi secmek zorunda kalıyorum. Bazen tam tıklayacağım zaman yukarı kayıyor. Yanlış konu bașlığına geliyor. Cikip girmek zorunda kalıyorum. Kimi zaman konu acarken degil aktif yönetici varmi diye en alta kaydırayım diyorum tam en alta gelmek üzereyken kendi kendine en yukarı çıkıyor. Așırı dert değil biraz uzun yazdım fakat düzeltilse iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,147
Üyeler
155,370
Son üye
Reynoff
Top Bottom