Neler Yeni

Da-G9 kasa çalışıyor monıtore ekran gelmiyor YARDIM

td6161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tugsad
DA-G9 bugun elime ulaştı . HDMI yerı dogru ekran kartına bağlıyorum ama görüntü gelmiyor windows kuramıyorum . Kasayı açmalı mıyım direk İtopya ya mı goturmeliyim Yardım Lütfen !

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Aynı sistemde aynı şeyi yaşadım hatta cuma günü konu açtım. Tam bilgisayarı kapatıp neyden kaynaklanıyor acaba diye düşünürken babam geldi hiç açılmıyor mu diye sordu. Göstermek için tuşa bastım açıldı. Siz de biraz bekleyin öyle açın olabilir. Bir de kabloyu anakarta takmadığınıza emin olun.

td6161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tugsad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sistemden bir tane daha var elimin altında arkadaşa teslim etmek icin aldım onuda denedim onda görüntü geldi . Sonradan tekrar kendiminkine taktım bu sefer görüntü geldi :S . İlginç valla inşallah ilerde bu sıkıntıyla karsı karsıya kalmam . Tesekkurler

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Aynı sistemden bir tane daha var elimin altında arkadaşa teslim etmek icin aldım onuda denedim onda görüntü geldi . Sonradan tekrar kendiminkine taktım bu sefer görüntü geldi :S . İlginç valla inşallah ilerde bu sıkıntıyla karsı karsıya kalmam . Tesekkurler
Açıldığına sevindim bir haftadır kullanıyorum çok şükür sorun yok. Hayırlı olsun.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Aynı sistemde aynı şeyi yaşadım hatta cuma günü konu açtım. Tam bilgisayarı kapatıp neyden kaynaklanıyor acaba diye düşünürken babam geldi hiç açılmıyor mu diye sordu. Göstermek için tuşa bastım açıldı. Siz de biraz bekleyin öyle açın olabilir. Bir de kabloyu anakarta takmadığınıza emin olun.
PC babanizdan korkmus ondan acilmis sjsjsjsj :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,303
Üyeler
156,593
Son üye
gelsin2de
Top Bottom