Neler Yeni

DA-G9 Sipariş Durumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bir çok kişinin sistemi faturalandırma aşamasına geçmiş benim hala hazırlanıyor da benle aynı durum da olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knkm yoğunluktan dolayıdır merak etme
Hocam bende öyle düşünüyorum da yükseltme yapmıştım sepete eklenmiyor diye ne bulduysam tıkladım şimdi stok yok o üründe diyip iptal ederlerse diye korkuyorum açıkçası

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Taksim Delisi Cenk
şimdi sms geldi kargoya verilmiş.yarın teslım olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ömer kerem
Benimkini daha vermemişler hala faturalanıyor gözüküyor büyük ihtimalle bugün yada pazartesi verirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk

06turkmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mustafa
Üstad kargo takip yok ki nasıl baktın
yurtiçi uygulamasına kaydolurken telefon numaranı veriyorsun ya. adına kargo verildiği zaman otomatik gözüküyor uygulamada. bana bildirim geliyor kargonuz var diye. itopyaya da aynı numarayı verdiysen direkt gözükür yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
yurtiçi uygulamasına kaydolurken telefon numaranı veriyorsun ya. adına kargo verildiği zaman otomatik gözüküyor uygulamada. bana bildirim geliyor kargonuz var diye. itopyaya da aynı numarayı verdiysen direkt gözükür yani
Sağolun hocam bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam numaradan da sorguladım da benim ki yalan oldu sanırım

Son düzenleme:
Top Bottom