Neler Yeni

Da V4.5 Windows deneme sürümü

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Arkadaşlar da v4.5 sistemi satın aldım Windows deneme sürümü kurulu geliyor diye biliyordum forumda birkaç kişi de öyle demişti itopyaya mail attığımda sistemler freedos olarak gönderilmektedir dedi da v4.5 sistemi alan arkadaşlar siz itopyayı aradınızmı yoksa aramadan mı Windows deneme sürümü kurulu geldi

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar da v4.5 sistemi satın aldım Windows deneme sürümü kurulu geliyor diye biliyordum forumda birkaç kişi de öyle demişti itopyaya mail attığımda sistemler freedos olarak gönderilmektedir dedi da v4.5 sistemi alan arkadaşlar siz itopyayı aradınızmı yoksa aramadan mı Windows deneme sürümü kurulu geldi
Ne şekilde gelirse gelsin.
Bu kadar kafaya takmayın.
20-30 tl verip Pro sürüm satın alın yolunuza bakın ;)

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne şekilde gelirse gelsin.
Bu kadar kafaya takmayın.
20-30 TL verip Pro sürüm satın alın yolunuza bakın ;)
Valla freedos gelirse windows 11 e yükselticem direk ona göre win kurulum usb si hazırlıyım diye sordum

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bende aldım daha gelmedi direk win10 kursak yetiyor mu acaba yoksa biostan bir şeyler yapmaya gerek var mı acaba? Mesela ramler 3600mhz direk o şekilde mi gelecek yoksa biostan ayarlayacak mıyız ?

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,633
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bana kurulu geldi.

Top Bottom