Neler Yeni

Ana Konu 🖥️DA YENİ SİSTEM YAYINDA 9999'TL🖥️

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bot sistemi kurup bolca alan al-satçılara karşı kod taktiği çok iyi olmuş. Mercedes bile bu durumdan sorun çekmişti.
Kodu ben de buldum, kolay bir kod.

Firma/ sistem olarak bağımsız bu kod olayını ''Foruma Özel'' 50 Stok gibi vb. yapılabilir. Geçmişte DART sistemde de yapılmıştı lakin sadece birkaç mağazada geçerli olmuştu , artık normal şekilde de iki teknoloji firmadan da gördüğümüze göre Forumdaki kemik kitlenin alabileceği sistemler yapılabilir. Öncelik sistemi hiç olmayanlara verilebilir, .

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
donanım arşivi yine şaşırtmadı türkiye de böyle bi fiyat yok resmen bedava helal olsun

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
zzzzzz
OOhoooo sepete atıyorum sepeti onayla diyorum her şey siliniyor gencerrrrrrrr..........

şahin doğan

80+ Platinum
Al sat :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
İcardi
Bu sistem de de resident evil 4 hediyesi var mı? Mod Art'ı almadım bunu aldım inşallah vardır.

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk
Bot sistemi kurup bolca alan al-satçılara karşı kod taktiği çok iyi olmuş. Mercedes bile bu durumdan sorun çekmişti.
Kodu ben de buldum, kolay bir kod.

Firma/ sistem olarak bağımsız bu kod olayını ''Foruma Özel'' 50 Stok gibi vb. yapılabilir. Geçmişte DART sistemde de yapılmıştı lakin sadece birkaç mağazada geçerli olmuştu , artık normal şekilde de iki teknoloji firmadan da gördüğümüze göre Forumdaki kemik kitlenin alabileceği sistemler yapılabilir. Öncelik sistemi hiç olmayanlara verilebilir, .
pc vardı e 8400
q43/q45 çipset
bozuldu zaten çok eski bi sistem kaç gündür bekliyordum alacaktım ailem evde olmadığı için alamadım

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
En mantıklı özelleştirme :D müqoooo sistem!

Top Bottom