Neler Yeni

Dareu A950 Pro 4K aldım

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
attackshark x3 mouse arızalı geldi iade edip bu mouse siparişini verdim fiyatına göre nasıl sizce kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bende almaya çalışıyorum ama geçersiz işlem hatası alıyorum neden acaba iyzico üstünden

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mert
Arkadaşlar dareu 950 4k pro dün aldım bugün geldi connectgame den aşırı derece premium hiss veriyor switchleri çok tatlı tok bir sesi var
Stok skatezleri iyi kayıyo yanında yedek skatez ve grip tape çıkıyor üstüne 4k dongle da çıkıyor tam bir F/P ürünü model yeni ve türkiyede kendini çok tanıtamadığı için şuan fiyatı iyi ama ilerde wraith de falan satılacağını düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
attackshark x3 mouse arızalı geldi iade edip bu mouse siparişini verdim fiyatına göre nasıl sizce kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi
Alabileceğin en iyi mouse şuan güncel piyasada güncel fiyatına göre.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Yav almak istiyorum ama şuan pc yok alsam da 4-5 al boşta duracak

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ
Arkadaşlar dareu 950 4k pro dün aldım bugün geldi connectgame den aşırı derece premium hiss veriyor switchleri çok tatlı tok bir sesi var
Stok skatezleri iyi kayıyo yanında yedek skatez ve grip tape çıkıyor üstüne 4k dongle da çıkıyor tam bir F/P ürünü model yeni ve türkiyede kendini çok tanıtamadığı için şuan fiyatı iyi ama ilerde wraith de falan satılacağını düşünüyorum
link? ben grip tape falan ciktigini bilmiyodum

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
Windows dilini ingilizce yapın o şekilde görür hocam. Yakın zamanda fixlerler zaten.
düzeldi hocam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav almak istiyorum ama şuan pc yok alsam da 4-5 al boşta duracak
fiyat artmadan al istersen gerçi fiyat artacak diyorsun birden indirim yapıyorlar cloud 2 almıştım 1899 TL indirimden bir daha bu fiyata bulamayacağımı düşündüm amazonda tekrardan 1699 TL düştü yani neyin ne olacağını kestiremiyorsun ama bir artış olacağı kesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,412
Üyeler
141,292
Son üye
KIYICI
Top Bottom