Neler Yeni

🔥İndirim Dark Type-C 7 in 1 HDMI / USB 3.0 - USB 2.0 / TF SD Kart Okuyucu kuponla 210 TL

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
C.S.
Bağladığınızda sağ üstte mavi bir işaret çıkıyor mu bağlandığına dair? Bazı videolarda Hub bağlandığı gibi çıkıyor fakat bende böyle bir şey çıkmıyor ve 5-6 farklı TV-Monitörde denedim hiçbirinde işe yaramadı
Evet,çıkıyor. Ondan sonra arka plana alıyor kendini. Farklı bir hdmi kablo ile deneyin veya ipad pro desteklemiyor olabilir. Zira onun type c girişi aynı zamanda display port diye biliyorum.
Usb hub’ın ışığı yanıyorsa, çalılıyor demektir.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
Evet,çıkıyor. Ondan sonra arka plana alıyor kendini. Farklı bir hdmi kablo ile deneyin veya ipad pro desteklemiyor olabilir. Zira onun type c girişi aynı zamanda display port diye biliyorum.
Usb hub’ın ışığı yanıyorsa, çalılıyor demektir.
Portta ışık yanıyordu fakat iPad’e mavi bildirim vs. gelmiyordu, iade ettim yenisini sipariş ettim bugün geldi onun da HDMI Portu tamamen yamuk kablo asla girmiyor 🥲
IMG_0780.jpeg

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
C.S.
Portta ışık yanıyordu fakat iPad’e mavi bildirim vs. gelmiyordu, iade ettim yenisini sipariş ettim bugün geldi onun da HDMI Portu tamamen yamuk kablo asla girmiyor 🥲Alıntıyı görüntüle
Usb hub, İpad proyu desteklemiyor. Bugün denedim, ipad 10da sorunsuzca görüntü ve ses alabiliyorum ama proda hiçbir aksiyon olmuyor. Bilgilendirmek istedim.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bağladığınızda sağ üstte mavi bir işaret çıkıyor mu bağlandığına dair? Bazı videolarda Hub bağlandığı gibi çıkıyor fakat bende böyle bir şey çıkmıyor ve 5-6 farklı TV-Monitörde denedim hiçbirinde işe yaramadı
bende de çalışmadı pc ye bağlamıştım

batuhan0088

80+ Bronze
Hdmi çıkışı ne için kullanıyor. Type c ucunu bilgisayara, hdmi çıkışından tv ye bağlasam, görüntüyü tvye aktarır mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19