Neler Yeni

Darmoshark M3 vs Razer basilisk hyperspeed X

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Ceyhan
Sensör olarak M3n daha iyi olduğunu biliyorum ama malzeme kalitesi olarak m3 nasıl bilgim yok basilisk xi 2 seneye yakındır arkadaşım kullanıyor ve memnun elime de oturuyor M3 de elime oturur mu uzun ömürlü bir mouse olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Sensör olarak M3n daha iyi olduğunu biliyorum ama malzeme kalitesi olarak m3 nasıl bilgim yok basilisk xi 2 seneye yakındır arkadaşım kullanıyor ve memnun elime de oturuyor M3 de elime oturur mu uzun ömürlü bir mouse olur mu
Basilisk hyperspeed tuglasini kullanacağına dumbell a sensör tak kullan şaka Maka m3 yerine dareu a950 pro al her türlü daha iyi gerek kalite gerek diğer hususlarda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Basilisk dana gibi ben kullanamam burada senin nasıl mouse sevdiğin önemli ağır elimi kavrasın tuğla gibi olsun diyosan alabilirsin ama @MuratTheFounderOfGariban ın attığı mouse da iyi bi bakabilirsin ona

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Ceyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Basilisk hyperspeed tuglasini kullanacağına dumbell a sensör tak kullan şaka Maka m3 yerine dareu a950 pro al her türlü daha iyi gerek kalite gerek diğer hususlarda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dareu da aklımda vardı m3s delux m800pro gördüm bide biraz daha üstüne koymaya gerek var mı yoksa direkt dareuyu alacağım bugün

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri