Neler Yeni

darmoshark m3s uzun kullanım yorumu

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
merhaba bu forumu Darmoshark M3s almak isteyen arkadaşlar için açtım üründen bahsedicem mouseyi nerdeyse 5-6 aydır sürekli kullanıyorum

ürün sağlam ve dayanıklı bi ürün gıcırdama vb hic bir zaman olmadı tuşlar hala ilk günki hissiyatı veriyor ama biraz switchler ses cıkarıyor ve sert cok önemli değil. şarj konusunda ben bi gün akşamdan bırakıyorunm şarja neredeyse 3 gün kullanıyorum 2khz de günde 5-6 saat oynuyodum ve 3 gün dayanıyodu çok rahat dongle de kasma sorunu var diye videolar gördüm ama bende öyle bi sorun olmadı bazen mouse takılıyor ama onu anlamış değilim her zaman olan bişey değil 2 saatte bi saniyelik takılıyo fps oyunlarında hiç sorun yaşamadım hatta bayada hızlı mouse valorant cs gibi oyunlar cok oynuyorum bu mousede gerçekten hafiflik ve hz olarak çok üstün bi mouse FP ürünü denebilir almak isteyneler içinde kalanlar hiç düşünmeden alabilir renk konusunda ben kırmızı aldım bordo gibi gözüküyor ama açık renk haberiniz olsun diğer renkler öyle değil ama sarı ve bordo biraz fotoğraflara göre açık renkte https://wraithesports.com/ sitesindenb satın aldım ve güvenilir bi site haberiniz olsun alcak olanlara şimdiden hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,085
Üyeler
149,671
Son üye
Hannah
Top Bottom