Neler Yeni

Days Gone Alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Vakit kaybı denebilecek bir oyun.

rynsz

80+ Bronze
45 saatim var ve hemen bitmesi için dua ettim resmen. Eğer ortalarına geldiyseniz ne dediğimi anlarsınız.
zevkler tartışılmaz kanki seni sarmamış demekki arkadaş denesin 2 saatte iade hakkı var yada torrent indirsin denesin ne diyeyim

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Grafik:
Beni gayet tatmin etti güzel grafikleri vardı genel olarak manzaralar, kaplamalar vs. hoşuma gitti güzeldi.

Oynanış:
Oyun en başarılı ps-pc portu değil elbet garip şeyler yaşanıyor bazen ama oyunun oynayışını etkileyen bir sıkıntı, bug ile karşılaşmadan bitirdim oyunu. Videolarına vs. baktıysanız gözden kaçırmayacağınız bir motor var, motor dinamikleri en başta ''olmamış'' gibi bir izlenim bıraksa da oynadıkça alışıp zevk alıyorsunuz onu söyleyebilirim kesinlikle. Hele motorunuzu geliştirip aldığınız haz beni benden alıyor :D. Silah çeşitliliği olarak çok aman aman yok fakat yetersiz değil bana kalırsa, vuruş hissiyatı da tam olmuş düşüncesi vermese de beni rahatsız etmedi ve gayet tok hissettirdi.

Görevler:
Görevlerin de hoşuma gittiğini söyleyeyim, ana görevler güzel beni oynarken sıkmadı bir kaç görev dışında (tabii her oyunda olur o tarz görevler). Çeşitlilik var diyebilirim. Görevlerde beni en çok sıkan şeylerden biri şu her ara sahne başlarken ve biterken ekranın kararması, çok mu büyük bir eksi? değil ama olmasaydı dediğim bir şey.
Yan görevler genelde aynı ama motorunuzu geliştirmek ve yeni silahlar almak için bir kısa yol adeta. Ben aldığım yeni silahlarla o yan görevleri yaparken yine çokça haz aldığım bölümlerden biri diyebilirim. Hikayesi diğer oyunlara nazaran bir tık ortalamanın altında diyebilirim.

Sürüler:
Sürülerle uğraşması aşşırı keyifli. Onlara nasıl yaklaşacağınız siz seçiyor, nerden darbe vuracağınızı; patlayıcıları nereye yerleştireceğiniz, hangi tür silah kullanacağınızı vs. tamamen size bırakılmış çokça eğlendiğim bir sistem.

Son olarak oyunun müzikleri de beni benden aldı. Oyunda duyduğum bir çok müzik oynatma listemde bulunuyor o kadar hoşuma gitti.
Hele uzun yollarda çalan ''Soldier's Eyes'' ve ''Hell or High Water'' şarkıları bayıldığım şarkılar oldu.

Ana karakter:
Çok sevdiğim bir ana karakter olduğunu söyleyebilirim. Bu yolculukta Deacon St. John ile beraber ilerliyorsunuz ve gerek yüz mimikleri gerekse tip olarak tam uyduğunu düşündüğüm bir karakter. (motion capture'ını yapan oyuncu Sam Witwer)

Uzun lafın kısası ben severek oynadım, tavsiye ederim oynamanızı. Benim severek oynama nedenlerimden birisi de kıyamet sonrası oyun türüne olan sevgim.

Palahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Rıza Pala
İlgilendiği Kategoriler
Pc
O oyunun hikayesini gerçekten beğendiysen oyundan anlamıyorsundur kusura bakma. Rezalet bir hikayesi var. Klasik erkek kız ilişkisi ve hiçbir yere doğru dürüst bağlanmayan bir nokta.
oyunu sonuna kadar oynamayıp bu yorumu yapıyorsundur umarım reis çünkü bu şekilde oyun oynuyorsan gerçekten üzüldüm adına ... Bunun dışında zevkler ve renkler tartışılmaz kimi sever kimi sevmez hakerete gidicek kelime yanlış konuşmuşsun ...

Knispel

80+ Bronze
oyunu sonuna kadar oynamayıp bu yorumu yapıyorsundur umarım reis çünkü bu şekilde oyun oynuyorsan gerçekten üzüldüm adına ... Bunun dışında zevkler ve renkler tartışılmaz kimi sever kimi sevmez hakerete gidicek kelime yanlış konuşmuşsun ...
1. hakaret içeren bir kelime yok 2.si 55 saat oynayarak bitirdim ve yazdığım kötü eleştirilerin hepsini oyuna başlamadan önce metacriticte ve steamdeki kullanıcı yorumlarına bakarak görmüştüm fakat bir şans vermek istedim ve yorumların haklı olduğunu gördüm.
Sürekli tek düze giden hikaye, oyunun neredeyse yarısından çoğunda ayak işleri yaptırmaları, silahların yan görevler olmadan zor açılması, abartılacak bir hikayesinin olmaması, oyundaki saçma sapan optimizasyon sorunları, motora bindikten sonra fps'in 60'a kitlenmesi indikten sonra normale dönmesi, vs vs.
Ben oyunun 35 40 saati boyunca adam kovalarım yakalarım daha sonra haydut kamplarında takılırım diyorsan oyna ne diyeyim? Fakat tekrar yüzüne bakmayacağım bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

TahinPekmez

80+ Silver
The Last of Us dan sonra bunun hikayesi cırt lakin o.fiyata alıp oynanır. Kötü değil.oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,040
Üyeler
156,560
Son üye
q12573
Top Bottom