Neler Yeni

Days Gone Steam (PC) 257TL ENEBA

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
alsammı almasammı kararsız kaldım ne diyorsunuz
Hocam Enebada sorun olmaz alin. Sadece TR de aktiflesen key olmasina dikkat edin yeterli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

resim_2023-12-07_220738468.png

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
resim_2023-12-07_220904893.png

Satici 4 yildan fazladir Enebada satis yapiyor ve onayli satici. 9.57 ratinge sahip. Eneba gibi global bir oyun magazasinda kolay kolay sorun olmaz hocam. Bneimde birkac alisverisim oldu urunleri sorunsuz aktiflestirdim.

287tl miş servis ücretiyle alıcam artık herhalde
Baska turlu daha uyguna bulunur mu bilemem su anki durumda iyi fiyat key stogu bitmeden kacirmayin derim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Tsuu

lebron23

80+ Bronze
eneba cüzdana para atsak 25 lira servis ücretini kesiyor mu? bilgisi olan var mı

razer store da da 280 lira.

Edit: eneba'da cüzdana atınca da para kesiyor. Dolar olarak almak istediğim için eneba'dan aldım. TL ile almak isteyenler için razer daha iyi olur.

Son düzenleme:

Tsuu

80+ Bronze
eneba cüzdana para atsak 25 lira servis ücretini kesiyor mu? bilgisi olan var mı

razer store da da 280 lira.

Edit: eneba'da cüzdana atınca da para kesiyor. Dolar olarak almak istediğim için eneba'dan aldım. TL ile almak isteyenler için razer daha iyi olur.
hocam dolar derken? bende tl gözüküyor eneba

Top Bottom