Neler Yeni

Çözüldü✓ DDR5 6700XT mi DDR4 4060Ti’mı?

atescan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ateş Temuçin
Ddr5 modeli aldım dpstlar yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize

YU5UF023R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf özer

Şu iki sistemden hangisini neden tercih ederdiniz veya bu fiyatların üzerine çıkmadan tavsiye edeceğiniz başka bir sistem var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu iki sistemden hangisini neden tercih ederdiniz veya bu fiyatların üzerine çıkmadan tavsiye edeceğiniz başka bir sistem var mıdır?
Amd 5600 32gb rem rx 6700xt 12gb sistemmim var. 460ti 16 GB arkadaşımda var performans aynı dlss 3 tabi çok iyi bir özellik. 16gb tını alabiliyorsan paran varsa nvida derim. Ama 8gb rem bence 2 yılı bulmaz sorun olacak. O zamana kartı yenleyebilirim dersen nvida derim. Rtx hayal sağlam grsfikli oyunda açamazsın. Açılmıyor. Maycraft ta çıkarsa olabilir. Sadece ham performans oynarım dersen uzun vade de amd daha iyi.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Kurt
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Amd 5600 32gb rem rx 6700xt 12gb sistemmim var. 460ti 16 GB arkadaşımda var performans aynı dlss 3 tabi çok iyi bir özellik. 16gb tını alabiliyorsan paran varsa nvida derim. Ama 8gb rem bence 2 yılı bulmaz sorun olacak. O zamana kartı yenleyebilirim dersen nvida derim. Rtx hayal sağlam grsfikli oyunda açamazsın. Açılmıyor. Maycraft ta çıkarsa olabilir. Sadece ham performans oynarım dersen uzun vade de amd daha iyi.
Sırf şu mesajı yazmak için siteye kaydoldum, allah senin belanı vermesin. Senin yüzünden türkçeyi unuttum. "Maycraft" ne a*k. Türkçeyi öğrensene bi a*k. 2 tane bilgi öğrenmiş burada "bak şunu al bak bunu al" diyo. Senin gibi veletin ben a*k. İsmindende belli zaten çocuk olduğun bari düzgün mesaj yaz. "Grsafikli" oyun ne demek a*k. Nvida ne a*k onun doğrusu "Nvidia"

Birde vram diyecek ama özürlü olduğu için diyemiyor. Hadi diyelim bari ram desin yok. Ya 16gb rem ne a*k.

atescan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ateş Temuçin
ahaha
Sırf şu mesajı yazmak için siteye kaydoldum, allah senin belanı vermesin. Senin yüzünden türkçeyi unuttum. "Maycraft" ne a*k. Türkçeyi öğrensene bi a*k. 2 tane bilgi öğrenmiş burada "bak şunu al bak bunu al" diyo. Senin gibi veletin ben a*k. İsmindende belli zaten çocuk olduğun bari düzgün mesaj yaz. "Grsafikli" oyun ne demek a*k. Nvida ne a*k onun doğrusu "Nvidia"

Birde vram diyecek ama özürlü olduğu için diyemiyor. Hadi diyelim bari ram desin yok. Ya 16gb rem ne a
ahahahahah hocam küfüre gerek yoktu ama allah affetsin çok güldüm, arkadaş ne demek istemiş ben de tam anlayamadım ama, kartı uzun vadede yenileyeceksem niye DDR4 sistemi öneriyorsun DDR5 alayım GPU'yu yenilerim diyecektim ama çıkamadım işin içinden veremedim cevap :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Demet

Nvidiacıyım ancak 1. Sistem ileriye dönük ve geliştirilmeye çok açık bir sistem

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar

evet 4060ti çekici geliyor ama ileriyi de düşünmek lazım ddr4 nerdeyse ömrünün sonuna geldi birazcık geleceğe yönelik hareket etmen çok daha iyi olur içindeki parçaları değiştirirsin ama komple sistem zorlar

YU5UF023R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf özer
nvidianın kalitesi tartışılmaz ama ne bileyim 8 gb vram yetersiz kalır. bende şuan powercolor red devil rx 6600 xt var. 8 gb ekran kartım. memnunum dlss fsr ile hiç işim olmadı sistemi yormak istemiyorum zaten elektronik parça bu devirde almak zor geliyor bana. rx 6700 xt işinizi fazlasıyla görür ama ekran kartı testlerini araştırın sonra bir sıkıntı olmasın. asus güzel model ama % kaç oto fan açarak soğutma yapıyor onu da öğrenmek lazım.

ben vram ve ddr5 açısından tavsiye ederim ama araştırmadan asla karar vermeyin.

daha iyi bilen arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

hayırlı olsun şimdiden
Oto fan ayarları çok ısınıyor. Bende rx 6700xt çift fanlı var. Performans 4060 ti ile aynı. Arkadaşımda var . Rtx hayal. Açınca fps ciddi düşüyor. Yüksek fps için mecbur kapatıyor. Yüksek dediğim de 144 fps değil ha 60 100 leri görmek için. Var ama boş kullanmıyorsun açınca düşük fps alacağına rtx kapatıyor sun. Dlls ben beğenmedim görüntü hemen bozuluyor video çok izledim fsr dlls görüntü kalitesi normal iyi diyorlar yalan. Ciddi ciddi çamurlaşıyor.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
ddr5 alabiliyosan ddr4ün lafı bile açılmaz ilerde satarsın ekran kartını başka ekran kartı alırsın

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,939
İsim
Hacı
RTX 4060 Tİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Adem korkmaz

İlk sistem daha iyi. DDR5 ileride iyi olur. Sonradan bir daha sistem değiştirmessin ileride. Ayrıca 6700 XT 12GB ile 2K'da daha rahat oynarsın çünkü 4060Tİ 8GB vram'den falso veriyor. Canın istediği zaman ekran kartını da upgrade edersin. 2. sistem 4060Tİ olanı alsan tamam rtx serisi 4000 serisi dlss3.0 cart curt ama sistemin kendisi AM4. Ekran kartı değiştirmek tüm sistemi değiştirmekten daha kolay bence. Ki 6700 XT seni baya bi götürür.

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Efe
DDR5 sistem tabii ki. AMD'nin eskisi gibi yazılım hataları artık neredeyse yok hocam düşünmeden alabilirsiniz.

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Buğra Topal

İlk sistem ddr5 ve 12 GB vram olayı tamamen bitirdi bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,899
Üyeler
156,401
Son üye
ahmetmert19
Top Bottom