Neler Yeni

Ddr5 Crucial ram alınır mı ?

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Şahin Meyveci
Fiyatı çok uygun. Alınır mı ? Veucial markasının iyi olduğunu biliyorum. Fakat soğutması yok sadece. Bu fiyata alınır mı ?

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linlki paylaşmayı unutmuşym . :))
Fiyat olarak baktım şimdi diğer satıcılar arasında 25 50 100 TL gibi fiyat farkı var hocam pek bi indirim yok gibi

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat olarak baktım şimdi diğer satıcılar arasında 25 50 100 TL gibi fiyat farkı var hocam pek bi indirim yok gibi
DDR 5 ram olarak ucuz demek istedim. DDR 5 ilk çıktığında 1200 tl ye DDR 5 ram bulmak imkansızdı. Şu an bitek bu ucuz. Kalitesiz diyemi ucuz onu merak ediyorum

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Carl Johnson
OC yapmayacaksan pek sorun olacağını sanmam.

Ama ddr5 ramler mhz olarak ddr4 ramlere göre daha yüksek frekansa sahip olduğu için fazla ısınıyor olabilir bu yüzden ddr5 ramler için soğutucu önemli olabilir buna da dikkat etmek lazım bütçen varsa soğutuculu alman daha sağlıklı olur.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Eren
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
OC yapmayacaksan pek sorun olacağını sanmam.

Ama ddr5 ramler mhz olarak ddr4 ramlere göre daha yüksek frekansa sahip olduğu için fazla ısınıyor olabilir bu yüzden ddr5 ramler için soğutucu önemli olabilir buna da dikkat etmek lazım bütçen varsa soğutuculu alman daha sağlıklı olur.
Hocam selamlar. Sistemi hortlatıyorum kusura bakmayın. Linkini bıraktığım Ramler hazır sistemin içinde var ve başka bir Ram seçeneği yok. Bunda da sanırım soğutucu bloğu yokmuş. Çok sorun yaratır mı? Beni ne kadar süre idare edebilir?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hocam selamlar. Sistemi hortlatıyorum kusura bakmayın. Linkini bıraktığım Ramler hazır sistemin içinde var ve başka bir Ram seçeneği yok. Bunda da sanırım soğutucu bloğu yokmuş. Çok sorun yaratır mı? Beni ne kadar süre idare edebilir?

Yaratmaz ama ilk fırsatta değiştirmen daha mantıklı olur cl değeri yüksek bi ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
Yaratmaz ama ilk fırsatta değiştirmen daha mantıklı olur cl değeri yüksek bi ram
Isınma problemi çok sorun yaratacak bir problem değilse güzel. Cl değerine artık yapacak bir şeyim yok idare ederim benim için problem değil dediğiniz gibi ilk fırsatta elime para geçince değiştiririm.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Isınma problemi çok sorun yaratacak bir problem değilse güzel. Cl değerine artık yapacak bir şeyim yok idare ederim benim için problem değil dediğiniz gibi ilk fırsatta elime para geçince değiştiririm.
ısınma problemi gibi şeyler olmaz sorunsuz kullanılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,073
Üyeler
158,242
Son üye
barant.
Top Bottom