Neler Yeni

DDR5 SİSTEM İÇİN ANAKART, İŞLEMCİ VE RAM ÖNERİSİ

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Sercan GÖKALP
Bu RAM'ler anakartın RAM destek listesinde yok. İstersen oradaki görevliye sor takılıp takılamayacağını. Yada sana uygun bir RAM önersinler.

Şu listede var mesela.

Kardeşim benim çok sağol. Ben önce anakartı alıyım ona göre ram destek listesinden seçim yaparım. Şu an MSI MAG b650 tomahawk düşünüyorum. Asus ROG b650e-e ve 650e-f ye de baktım ama çok fiyat farkı var aralarında o yüzden en mantıklısı tomahawk geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam bence bunlara da bakmalısın @Kürşat Kütükçü müsaitse o da yardımcı olabilir anakart olarak ben kesin konuşamam
Sağol kardeşim ama ben AMD soket alacağım. Muhtemelen MSI mag b650 tomahawk olacak nedir düşüncen?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam bence bunlara da bakmalısın @Kürşat Kütükçü müsaitse o da yardımcı olabilir anakart olarak ben kesin konuşamam
B650 ile b760 ın tek farkı biri Intel biri AMD uyumlu galiba

Son düzenleme:

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Sağol kardeşim ama ben AMD soket alacağım. Muhtemelen MSI mag b650 tomahawk olacak nedir düşüncen?
Kankam pardon ben seni intel almak isteyen arkadaşla karıştırdım bir an o zaman iyi ki fark etmişsin bazen yanlışlıklarım oluyor Tomahawk güzeldir imkanın olursa 2 3 bin koyup geleceğe dönük X670 de alabilirsin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Sercan GÖKALP
Kankam pardon ben seni intel almak isteyen arkadaşla karıştırdım bir an o zaman iyi ki fark etmişsin bazen yanlışlıklarım oluyor Tomahawk güzeldir imkanın olursa 2 3 bin koyup geleceğe dönük X670 de alabilirsin
Asus ROG strix b650e-f aldım kardeşim. İşlemci olarak Ryzen5 7600x aldım Vatan da indirimdeydi internetten uğraşmak istemedim gitmişken ikisini de aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,220
Üyeler
141,684
Son üye
Se4d
Top Bottom